Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már dolgod nös/foglalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgod nös/foglalt férfival? Mi lett a vége? Meddig voltatok együtt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 28. 14:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%

olyannal volt, akinek barátnője volt.

10 hónapig szédített, engemis szeretett és a nőjét is, nemtudott dönteni ... 10 hónap után elhagyta miattam a barátnőjét ... de pár hét után rájött h nemtud még mindig elszakadni tőle, ugyh szakítottam vele, és visszament hozzá ... ezvolt nyáron, azóta is együttvannak, bár most rosszul áll a kapcsolatuk, szval szakítás lesz a vége nekik

2010. febr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
igen. az általános tapasztalat pedig az hogy nem fogja elhagyni az állandót érted. jobb az ilyenbe bele se menni.
2010. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazából Én lennénk az állandó:S
2010. febr. 28. 14:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Csak kiváncsiságból kérdezem mert azt vettem észre sok a fiatal lány akik minden gondolkodás nélkül leállnak egy foglalt pasival!
2010. febr. 28. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Jaj szegényem... Hát így akkor már félve írom le neked, hogy nekem volt dolgom ilyen férfival, engem választott és a végeredménye most itt gagyorászik a karomban... :)

Én azért drukkolok neked...

2010. febr. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
nekem is volt. nem akartam "megszerezni" szóval az elején tisztáztuk, hogy nem szeretném, hogy elhagyja miattam a barátnőjét. csak szex volt más semmi :)
2010. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mennék ilyenbe bele. Főleg szex nem lenne. Megmondanám neki, ha akar valamit szakítson, akkor jöhet hozzám:D


Sajnos a faszik kihasználós ribancok, óvatosnak kell lenni, mert az ember pórul járhat, és ez meg kinek kell?

2010. febr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nem volt. Én nem tudnám megtenni, sem foglalt férfival, nőssel meg pláne nem. Undorítónak tartom és mindet egy kurv.ának. De a pasiról is megvan véleményem. Aki félrelép a felesége mellett, z egy roh.adék.
2010. febr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
14:57 vagyok, nem írtam, mi lett a vége. szóval a vége az lett, hogy néhány alkalom után meguntuk 1mást, egyszerűen nem kerestem, ő sem engem többet. ezért tleg kár lett volna azt kérnem tőle, hogy adja fel a kapcsolatát...azóta férjhez mentem, boldog vagyok, és azóta sem találkoztunk. jobb ez így :) azt hallottam, ők is össze fonak házasodni a nyáron. szóval mindenki boldog, ezt a kis intermezzot meg szépen elfelejtjük (eszembe sem jutott évek óta, csak most, hogy megláttam ezt a kérdést)
2010. febr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Feltételezem félted a kapcsolatod az olyan lányoktól akik nős/foglalt férfival kezdenek, vagy gyanítod, hogy párodnak már van valakije. Vannak olyan férfiak sajnos, akik nem tudnak parancsolni ösztöneiknek, de ők általában megkapják a szexet egyszer-kétszer és ennyi. Így is, úgy is az számít, hogy a végén kihez megy haza, ha szerencséd van akkor nem haszonból választ téged (gondolok itt arra, hogy esetleg egy válás megviselné a pénztárcát, vagy legalább te mosol, főzöl, takarítasz).
2010. febr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!