Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezeket direkt csinálja velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket direkt csinálja velem?

Figyelt kérdés
Nő vagyok, és a volt szerelmem 4 éve meghalt. Azóta senkim nem volt. Most viszont 3 hónapja együtt vagyok egy férfival, sokat vagyok nála, kb félig együtt is élünk. Egyikünk sem fiatal már, mindketten 45 felettiek vagyunk. Lényeg, hogy az utóbbi időben mindenbe beleszól: nem jól teregetek, nem mindegy mivel takarítok, nem mindegy mivel főzök, lényegében semmit nem teszek jól. Értem én hogy alkalmazkodás, nincs is ezzel gondom, de amikor a teregetésembe is bele van szólva, azt már soknak találom, és lassan semmit sem merek már tenni, mert úgyis hibát talál benne. Ő 3 éve egyedül él, elvált. A másik az, hogy elmondtam mit érzek iránta (ő az első férfi aki iránt mélyen tudok érezni a volt szerelmem halála óta)ő ezt viszonozza, majd megkérdezi, hogy egy 10-es skálán mennyire szeretem! Én le voltam döbbenve ezen, mert a szeretetet nem lehet mérni, másrészt a tetteimmel, a szavaimmal is kifejezem az érzéseim. Aztán azt is mondta, meg tudna halni értem, holott tudja hogy mi történt velem, hogy betegség miatt meghalt a szerelmem, amit évekte telt kihevernem, és újra megtanulni élnem. A mostani párom szerintetek direk csinálja velem ezeket? Ha igen, akkor miért?
jan. 16. 12:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk finoman úgy, hogy nem hiába vált el. Mert hosszú távon egy elviselhetetlen paraszt. Majd ha már nem leszel fülig szerelmes észreveszed.
jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

"az utóbbi időben mindenbe beleszól: nem jól teregetek, nem mindegy mivel takarítok, nem mindegy mivel főzök, lényegében semmit nem teszek jól. Értem én hogy alkalmazkodás, nincs is ezzel gondom, de amikor a teregetésembe is bele van szólva, azt már soknak találom, és lassan semmit sem merek már tenni, mert úgyis hibát talál benne."


Ne teregess, ne csinálj semmit, ő már máshol jár.

Ne engedd, hogy ne becsüljön vagy bántson, lépj le.

jan. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, kérdező, mielőtt teljesen tönkretesz ez a nárcisztikus állat.
jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Erős redflag. Kontrolláló, érzelmi zsaroló. Nárcisztikus személyiségre utal. Ha már vigyázni kell, hogy mit hogy csinálsz, mondasz, az nagyon nem jó. Gondolom, az elején nem volt ilyen, akkor van a beetetés. Aztán jön a feketeleves.
jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3-as bennem is felmerült a gyanu, hogy nárcisztikus. Az esetek 90%-ban én alkalmazkodom hozzá.
jan. 16. 12:40
 6/22 A kérdező kommentje:
4-es igazad van, kezdem kontroll alatt érezni magam. Van hogy úgy érzem, parancsolgat. De nem nyiltan teszi. Valóban nem ilyennek indult. Most már azt is megmondja, mit mivel hogyan takarítsak...
jan. 16. 12:43
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyre rosszabb lesz. Én is azt mondom, hogy menekülj.
jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
jan. 16. 12:49
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Erősen red flag, nem véletlenül váltak el...
jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ettől menekülj minél hamarabb.
jan. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!