Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen nő az ilyen, aki így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nő az ilyen, aki így választ pasit?

Figyelt kérdés

Csak az egocentrikus cicababák ilyenek a mai világban, vagy minden nő így gondolja? Tisztelet a kivételnek!!!

Egy barátnőm azt mondta, aki most múlt 39 éves, nem tini már, hogy csak azokat a pasikat veszi számításba párkapcsolatra, akiket ha meglát azonnal szexuálisan vonzónak talál, tehát el tudja vele képzelni a szexet. A belső az ilyen típusú nőknél az semmit sem ér? Kérdem én, milyen nő az ilyen, vagy csak a cicababák?


jan. 16. 13:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem miért zárná ki egyik a másikat.
jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Kitana. ***** válasza:
96%
Hát igen, szeretnénk szexelni is a másikkal, tudtommal a férfiak is a nővel, nem árt, ha mind a két fél vágyik a dologra a másikkal, nem gondolod?
jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
27%
Amikor 15 voltam is már így választottam barátnőt. 24 év kellett neki, hogy elérjen a szintemre :D
jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%
Miért, te talán nem olyan nőt akarsz, akihez vonzódsz szexuálisan?
jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%

“Azokat veszi számításba”

Tehát az a kiinduló és utána jöhet a belső..

jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő élete lehetett egyes férfiaknak eddig, ha nekik ekkora meglepetés, hogy a nőknek is a vonzó emberek vonzóak.
jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ez a cicababa komment... azt hiszed, ha megvádolsz valakit cicababasággal, összejön veled, hogy bizonyítsa, hogy nem az? Ugyan. Ez szakállas trükk.
jan. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem vonzó az nem potenciális partner, az csak egy ember a sok közül.

Nők, férfiak is így vannak vele.

jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Jujj te nagyon el vagy tévedve kérdező

Igen, a nőknek is számít a vonzalom

Neked talán nem, egyáltalán?

jan. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%
Minden nő ilyen, te viszont dughatsz férfiakkal, hiszen úgyis a lélekbe szeretsz bele és nem a testbe❤️🥰🤨🤍🖤🙈
jan. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!