Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az emberek túlnyomó többségét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek túlnyomó többségét zavarná az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Adott "A" személy, aki szakított "B"-vel, mert megismerte "C"-t, így a szakítás után egyből új kapcsolatot kezdtek.

A és B között viszont jó barátság maradt, szinte napi szinten chatelnek, néha találkoznak is.

Sokakat zavarna szerintetek "C" helyében az a felállás, hogy a párja ennyire gyakori kapcsolatban van az exszel?



jan. 16. 14:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Trash emberek. Ezzel mindent elmondtam.
jan. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%
Akit ez C helyében nem zavarna, az a saját kárán fogja megtanulni ezt a leckét.
jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
76,8%-ban
jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Akivel ilyen szoros marad a viszony, arra nem exként tekintesz általában.
jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom :D Igen, természetesen mindenkit zavarna, mármint a normális embereket.


Ismerek ilyet, volt is közöm hozzájuk sajnos :D B volt az én új barátom, A a volt nője, C a legjobb haverja. B megszakította a kapcsolatot C-vel, mert mégis milyen dolog ez, hogy haverok és lenyúlja a nőjét, de A-val napi kapcsolatban voltak. Aztán jöttem én, engem zavart, de próbáltam elfogadni, C csak félig meddig tudta az igazságot. Na kiderült hogy A és B továbbra is dugnak, mert B-nek csak ennyi jutott belőle, pedig szerelmes is volt belé, A meg egyszerűen ilyen, neki nem elég egy, mindenkit mindig csal. Amikor kiderült, én kidobtam azt a retket és elmondtam C-nek, hogy mi is a helyzet, na ez őt kicsit sem zavarta, mert aztán elvette az a kvát feleségül :D Ennyi önbecsülése van, ez esküszöm fájdalmas...

jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
#5 ez a sztori hatalmas :DDD
jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De az általam említett sztoriban "A" tényleg csak barátságot érez az exe iránt.
jan. 16. 14:52
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"C" személy elég nagy kretén, ha ezt elnézi "A" személynek. Megcsalás gyanús.
jan. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te vagy “A” és “B”-t meguntad, “C” Qrogat, “B”-t pedig nem akarod elengedni, mert jól esik a figyelme, hogy még reménykedik szegeny hülye, hátha mégis őt választod. Sikersztori, minden résztvevőnek gratulálok! 😀🤡
jan. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna. Mit baratkozgatnak? Hagyjuk már!
jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!