Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos igény volt, hogy a gyerekekkel töltsük a Karácsonyt az ügyeleten?

Figyelt kérdés

24-én reggel arra ébredt a feleségem, hogy nagyon fáj a füle. Elvittük ebéd után az ügyeletre. A nagyobb gyerek 7 éves, a kicsi 3. Vártunk vele 2 órát, de a gyerek kezdtek fázni, unatkozni, így 4-kor hazamentünk. 7-kor még visszamentünk vinni a feleségemnek enni-innit vinni, de hazamentünk mert fürödniük kellett és aludni menni. Ajándékot nem bontottunk, normál vacsorát csináltam. 8-kor aludni mentek, a feleségem 10-kor jött haza taxival. Most azt vágja hetek óta a fejemhez, hogy egy normális ember, egy normális férj a felesége mellett maradt volna végig a bajban. Mert másokkal ott volt a párjuk és ő ott ült egyedül. Milyen ember vagyok én? A válást is be akarja adni mert cserbenhagytam és nem tartottam be az eskümet.

Most szerintetek jogos az elvárás, hogy Szenteste 2 kisgyerekkel ott ültünk volna vele 7-8 órán keresztül a hűvös ügyeleti folyosón? Így se volt egyszerű nekem.


jan. 16. 15:55
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nagyszülők sajnos nincsenek és hozzátartozók se akikre lehetne bízni a gyerekeket.
jan. 16. 15:56
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nagyon nem. Megmondanám neki, hogy egy normális apa meg a gyerekeivel tölti a szentestét. Aki meg elvárja a gyerekeitől, hogy az ügyeleten töltse vele a karácsonyt, az nem való anyának. Nagyon gyerekes hisztigépnek tűnik a feleséged. Megkockáztatnám, hogy lehet itt valami kis mentális betegség is.
jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt jogos igény.

Szerintem már az is aranyos, hogy 2 órát maradtatok vele. Nem értem, miért akarta volna kitenni a kicsi gyerekeket annak, hogy ott szobrozzanak.

jan. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Gyerekek nyilván nem maradhatnak egyedül. Azt meg ő sem gondolja komolyan, hogy a két kisgyerek is az ügyeleten töltse az éjszakát!
jan. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nehezen tudom elhinni, hogy egy anya ne azon lenne, hogy a két kicsi inkább otthon legyen mint a kórházban vele.
jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

egy normális ember, egy normális férj a felesége mellett maradt volna végig a bajban.


Normális ember nem ülteti a gyerekeit az ügyeleten még 2 órát sem, nemhogy 8-at. Se karácsonykor, se máskor.

Bolond ez a nő.

jan. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor ültetném a gyerekem órákon át az ügyeleten, ha az ő baja miatt lennénk ott. Abszurd, eszem megáll! Sem szenteste, sem máskor nem tenném ki a családom ennek.
jan. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt jogos igény. Mondjuk azért az is nevetséges hogyha fáj a füled akkor egy egész napot tölts a kórházban csak azért mert ekkora okádék a rendszer.
jan. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem. Egyedul kellett volna bemennie taxival is.

A saját gyerekeire nem gondol.

jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
Hat ez elégé redflag, bár már lepurgyézott szal rászivtál....
jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!