Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A véleményetek érdekelne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetek érdekelne arról, hogy szerintetek ,hogyan oldódhatna meg az a probléma a párom és köztem, hogy nem tetszik a külseje már annyira és elhanyagolva érzem magam mert szexuális téren nem vagyok kielégítve?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt és a szerelem ködében eddig nem tűnt fel, hogy hozzám képest kicsit sem csinos testalkatú , én mindig is nagyon odafigyeltem magamra, vannak elvárásaim a külsőmmel kapcsolatban, amiket nem engedek ő viszont elég lazára veszi hogy kerekedik el. Bár még fiatal a kapcsolatunk nem kellene ez a dolog még természetes legyen, hogy tetszünk egymásnak?

Lehet a probléma az intimitáson keresztül indult el, mivel én többször igényelném az együttlétet de ő fáradtságra fogva 2-3 hetente közeledik egyszer és az az idő is 3-5 percen belül általában le is jár. Fiatal vagyok és úgy érzem, hogy nehezen fogok megbirkózni ezzel , meg probléma az is hogy egy pár hónapja már nem is kezdek tudni vonzó férfiként nézni rá talán emiatt . Én 23 ő 37, az első évben minden rendben volt részemről mert nagyon szerelmes voltam bele, azt hittem ő életem szerelme és nem tűnt fel a korkülönbség sem. Valamiért hiszem hogy továbbra sem zavarna ez ha az intimitás és azon keresztül a vonzalmam nem avult volna el, együtt élünk, jól működünk másképp együtt.



2023. aug. 31. 03:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Nem fog megoldódni. Ugyanis téged zavar, de neki kéne lépnie, hogy megoldódjon. Vagy elfogadod így, vagy hagyd ott.
2023. aug. 31. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A szexuális igénye ennyi. Nem fog megváltozni.
2023. aug. 31. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
Talán korodbelit kéne keresni, nem olyat, aki robban le.
2023. aug. 31. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem akarlak elkeseríteni, de egyrészt a kor: sajnos már nem olyanok, mint a huszonévesek, és ez csak rosszabb lesz fizikailag. Igen, a farka teljesítménye is. Másrészt, a párod nagyon durván elkényelmesedett, és nem is tesz azért, hogy lelassítsa az idő múlását, és legalább megpróbálja szinten tartani magát.
2023. aug. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%
Egy közel 40 évesnek sosem lesz olyan a teljesítménye és a külseje mint egy huszonévesnek, hiába is szeretnék ezt magukkal és màsokkal elhitetni. Azt meg nagyon nem tudom elhinni, hogy csak most tűnt fel neked, hogy jéé a pasas öregszik, és ennek megfelelően igénytelenedik el. Nagyon kevés ám az(tű a szénakazalban esete), aki ebből a korosztályból igényes marad. Ő sem ez a kategória. Tehát, ha szinte apád korúval kezdesz, akkor minek vagy ennyire meglepődve? És azt sem tudom elhinni, hogy 1 évig minden teljesen szép és jó volt, csak könnyebb magad ezzel áltatni és bennünket is, mint bevallani az igazságot. Már akkor is túl öreg volt hozzád, és ez a valóság. A fszért kell kezdeni öregedő csoroszjákkal? Egy fiatalabb esetén is ott a kockázat az igénytelenségre, de egy öregedőnél borítékolható. Aki vonzó külsőre meg normális szexuális életre vágyik, az ne 14 évvel idősebbel kezdjen.
2023. aug. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

Fiatal 20 srácok között is van olyan akinek napi 1 a jó vagy még kevesebb.

Egy idős pasi lehet hogy sokat tud az ágyban jobban ismeri a női test de nem feltétlenül bírja olyan mennyiségben és minőségben szénné dugni a fiatal csajt mint ahogy azt a nő igényli.

Ennek a kapcsolatnak vége lesz vagy kék tablettát kell szedni a csávónak.

2023. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
88%
Keress olyan pasit aki tetszik. Fiatal vagy ahhoz hogy ő smellette tespedj.
2023. aug. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
39%
Látszik milyen korosztály válaszol, tipikus. :D
2023. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

#8

Mesélj, milyen korosztályra tippelsz?

2023. aug. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%

Még csak 23éves vagy, ne egy ilyen emberre pazarold el az életed! Ennek a kapcsolatnak így is úgy is vége lesz!

Tudom hogy nehéz meghozni a döntést, de hidd el hogy felesleges halogatni.

2023. aug. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!