Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg baj ha akárhányszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg baj ha akárhányszor találkozunk barátnőmmel én szeretném ha szex is lenne?

Figyelt kérdés
mindig csak hétvégén találkozunk, mert másik városban dolgozik és egyelőre csak így tudjuk megoldani. és most hétvégén is letámadott, hogy én neki csak arra kellek, mert nekem ez ennyire fontos, hogy akármikor találkozunk szexnek kell lennie. hogy szeretem én egyáltalán vagy csak kihasználom. nem is értem mi ezzel a gond, mert nem csak ez történik, hanem mindig elmegyünk vagy kirándulni, vagy sétálni, kávézni, vagy ha ruhát akar venni akkor oda, stb
jan. 16. 18:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
alap dolgokat akarsz. Egyébként ha így érzi, akkor nem elég minőségi az együtt töltött idő, azért hiszi hogy a szexen van a hangsúly. egyenlítsétek ki az igényeiteket
jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Így, hogy csak ritkán találkoztok furcsán jön ki tényleg, hogy ilyenkor mindig kell legyen szex. Ha minden nap együtt lennétek máshogy jönne le a dolog.
jan. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
ha nem akarnál dugni, akkor az lenne a gond, biztos mással csalod
jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
3.-nál a pont! Hidd el, ha nem másznál rá, akkor azért sipítozna.
jan. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Nekem se tetszene. Nem akarnék egy kiskutyával kapcsolatban lenni.
jan. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Én is elvárom, végülis ez is a kapcsolat része lenne nem?

21/N

jan. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Van, aki nem szereti, ha a szex olyan kiszámítható, rutinszerű. Mikor együtt laktam az exemmel, már utáltam hazamenni munka után, mert tudtam, hogy rám fog mászni. Nem őt nem kívántam, csak valahogy elveszett az egész spontán jellege a szexnek és én azt nem bírom. Lehet a te barátnődnek is ez a baja.
jan. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

Ez most nem lesz szép, de lehet nem akkora élvezet veled a szex, hogy megérje a rákészülést, utána a takarítást, és ha gumi nélkül megy, akkor magában tudni a cuccost.


Neked biztos jó, garantált orgazmus hamar és mindig.

jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem baj.

Ha szereted, akkor természetes, hogy kívánod is, és a hétvégi találkozás így még kevés is lehet szexuális szempontból. Főleg ha magas a libidód.

Szóval én megértelek. De lehet, hogy ő másképp működik.

jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Lehet szeretkezni akar és nem csak szexelni.
jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!