Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » “Meghalna értem” de mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Meghalna értem” de mégsem képes semmire sem, miért van ez?

Figyelt kérdés
Párom azt állítja ő nekem az igazi, bármit megtenne értem, meg persze minden amit csak el tudtok képzelni. Ezek ellenére a legapróbb gondjainkat sem akarja megoldani és semmi változás nem történt mióta döglődik a kapcsolat, legalábbis részemről. Neki tök oké az egész, ha szakítanék vele abba is beletörődne, de ő “meghalna értem” ezt kb mindennap elmondja
jan. 16. 19:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Tudod különbség van aközött,amit valaki mond és amit tesz. Mindig a tettek számítanak. Mondani akármit lehet.
jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Pofázni könnyű.
jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Párom azt állítja ő nekem az igazi, bármit megtenne értem, "


AZ ilyen szöveg mindig egy hatalmas red flag.

jan. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért van, mert csak üresen dumál, de át sem érzi közben.
jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ugyanezt gondolom.. egy ideje fontolgatom hogy szakítok vele aztán megmutathatja mennyire halna meg értem 😂😂😂 belefáradtam már, tegye magát másnak
jan. 16. 19:41
 6/16 anonim ***** válasza:
41%
Mert ti nők abba szerettek bele amit hallotok. Ez jó példa, csávó tojik rád de szépeket mond.
jan. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
21%

"mióta döglődik a kapcsolat, legalábbis részemről."


Ez a te részed. Ezzelő mit tud kezdeni? Milyen befolyással van rá?

jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ő vele van leginkább gond, ezt mindenféle ego nélkül mondom. Rendszeresen kérdeztem hogy én változtassak e valamin de ő sose tudott mit felhozni, max apróságokat amik ellen tettem is
jan. 16. 20:02
 9/16 anonim ***** válasza:
Oké és ha vele van gond, akkor neki miben kéne változtatni? Honnan ered nála, a bullshiten túl mondta-e, hogy fog, akar változtatni?
jan. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk mert....hazudik? nagyon izgalmas rejtély....
jan. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!