Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselkednél a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkednél a pároddal, ha annak ellenére dohányozna, hogy kifejezetten nem örülsz ennek a káros szokásának (annak ellenére, hogy amikor megismerkedtetek mindketten cigiztetek)?

Figyelt kérdés
Aztán történt egy 6 éves leszokás, és most újra dohányzik.
jan. 16. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Próbálnám kideríteni, miért szokott rá vissza. Nem lennék vele ellenséges, azzal nem érnék el semmit.
jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

Én sose dohányoztam, és nem jönnék össze dohányzó pasival.


Nincs jogod megmondani, hogy dohányozhat-e, ez az ő dolga, szóval vagy elfogadod, vagy... gondolom csak mérgezed a kapcsolatot. Így ismerted meg. Gondolom nem kötött veled élete végéig szóló dohányzásmentes fogadalmat.

jan. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy, mintha nem dohányzna.
jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Évi 2-3 szál szivart szívok. Eddig 10-ből 9 barátnőm cigizett. És mielőtt jönne a Gyakoris agymenés, nem C. és nem "proli" csajok voltak. Bíró, állatorvos, orvos,...
jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

"nem "proli" csajok voltak. Bíró, állatorvos, orvos,..."


A proliság nagyon nem a végzettségtől vagy munkakörtől függ..."

jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember, tudja mit csinál. Mikor megismerted is dohányzott. Én semmit.

Nálunk én cigizek, férjem egy rövid időre visszaszokott, de letette, én dohányos maradtam. Semmi gondja nincs ezzel. Nem a gyereke vagyok, hogy nevelgessen.

jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nos én neten ismertem meg az exemet és a távolság miatt és mert pont karácsony is volt egy ideig nem találkoztunk. De mindennap beszéltünk, már full odavoltunk egymásért. Nos én akkoriban néha cigiztem bulikban, de rászokva sosem voltam és engem zavart is a dolog. Beszéltünk a tali előtt a dologról, azt mondta, hogy ő néha sokat cigizik de van, hogy hónapokig nem. Elérkezett az első tali, már mindketten úgy mentünk oda, hogy kb szerelmesek vagyunk egymásba (tudjátok fiatalon az ember szereti idealizálni a másikat neten keresztül is :D), ő ott nem számoltam de kb óránként cigizett. Gondoltam milyen ideges a randi miatt de cuki. Jött a második tali, amikor már két órát egy zárt térben voltunk, akkor már ideges volt és mondta hogy már két órája itt vagyunk menjünk már ki mert szarul van a nikotinhiánytól. Akkor derült ki számomra, hogy a néha az a napi egy dobozt jelenti. De mondta, hogy na most pont jön a szilveszter, az újévi fogadalma leszokni. Nem, meg sem próbálta. Sokat veszekedtem vele emiatt, úgyhogy inkább titokban csinálta. Emiatt a talik is ilyen 50 percesek voltak, vagy kitalált valami kifogást, hogy most bulizunk, úgyis cigizek majd én is, most lehet, jaaa csak akkor már másnap reggel is lehet mert megmaradt belőle. Most ideges mert először talizik a barátaimmal most mehet a cigi. Most ideges mert kreszből vizsgázik. Most lehet mert elutazunk (miért, ha elmész egy másik városba akkor kötelező cigizni vagy mi?), blablabla. Végül vett egy elektromos cigit használtan de azt csak akkor szívta ha velem volt, vagy kényszeresen rágózott meg cukorkákat evett ilyen óránként 1 doboz cukorka. Persze mindig hazudott róla. Megéreztem rajta, mondja jó igen nehéz a leszokás egyet elszívtam. Negyed óra múlva mondja 4et szívott el. Rá negyed órára már 5 volt hirtelen. De általában csak egyet vallott be mert jaj dolgozat volt ideges voltam... Én is sokszor vagyok ideges mégse cigizek. Igazából ráment a kapcsolatunk persze nem csak erre de nagyon gáz hogy ahelyett hogy a szerelmét választaná meg a saját egészségét inkább tönkreteszi magát és a kapcsolatát, én is szoktam már le valamiről és nem haltam bele, nem volt olyan nehéz...
jan. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
5. Én pontosan tudom, de itt, a Gyakorin mindenki azt nyomja, hogy akinek nincs diplomája, az egy rohadt proli, aki levegőt sem érdemel.
jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!