Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, ti mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti mit szólnátok, ha a párotok el akarna menni kettesben egy szórakozóhelyre a legjobb barátjával, aki csajozni akar (egyedülálló, kifejezetten csajozni menne), a párotok meg állítása szerint azért menne, hogy szárnysegédkedjen?

Figyelt kérdés

Férfiak véleményére is kíváncsi vagyok, ők mit tennének, ha az ő párjuk tenne ilyet, ha a legjobb barátnőjével menne bulizni ketten aki pasizni akar, de ő ,,szárnysegédkedni” menne.

Huszonéves férfiakról van szó egyébként.



2023. máj. 22. 15:08
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, örülnék, hogy segít neki csajozni, érezzék jól magukat
Nő vagyok, szó sem lehetne róla, csajozni menjen a haverja egy másik egyedülálló haverjával
Férfi vagyok, ellenkező esetben örülnék, hogy segít neki pasizni, érezzék jól magukat
Férfi vagyok, ellenkező esetben szó sem lehetne róla, pasizni menjen az egyedülálló barátnője egy másik egyedülálló barátnőjével
Férfi vagyok, ez esetben tuti csajoznának mindketten
Férfi vagyok, tuti nem akar csajozni a férfi
39 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
82%
Az nem opció, hogy nem a HIMYM-ben élek, hanem normális emberekkel?
2023. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Kerdezo ez tuti kamu vagy ha nem eleg buta lehetsz ha elhiszed, hogy ilyen esetben a masik ferfi nem fog csajozni..ketten menni bulizni ugy, hogy kifejezetten csajozni megy az egyik? Akkor a masik is csajozni fog, ferfiakrol van szo.
2023. máj. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
És a férfiak mind disznók?
2023. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
90%
Lehet én vagyok fordítva bekötve, de többször is mentem úgy szingli barátnőmmel bulizni, hogy neki szándékában állt a pasizás. Én meg évek óta kapcsolatban vagyok, mégsem léptem soha félre. Nem vagyok kerítő, nem vadászok férfiakat, egyszerűen jól szótakozunk, aztán ha neki akad valaki, akkor hagyom őket kibontakozni.
2023. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
15:14es ha ezt nekem irtad nem ezt irtam, en is ferfi vagyok es becsulom a menyasszonyomat. De ha egy ilyet bejatszanek biztosan uj husra fajna a fogam, es szo se lehetne rola, hogy a menyasszonyom ketten menjen bulizni egy olyan baratnojevel, aki pasizni akar odamenni. Vagy ha igen akkor addig volt a menyasszonyom.
2023. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem a haverjának semmi szüksége szárnysegédre, vagy ha van azt lehet anélkül, hogy elmenne vele. Valljuk be te mint segítség sokkal jobb opció lennél hiszen nő vagy!

Nem állítom, hogy rögtön megcsalna a párod testi téren, de a flört is egyfajta megcsalás (sok ember számára).

Elmegy vele egyszer, elmegy vele többször is és lehet, hogy elcsábul.

Helyedben én azt tenném, hogy nyugodtan mehet, nem tiltanék meg semmit, mert már előtte szakítanék vele!

Egy komoly párkapcsolatban, ahol a férfi szerelmes a párjába egyáltalán nem segítené ki a havert csajozni, eszébe se jutna, ő azért teszi, mert hiányzik neki az ismerkedés/pezsgés/flört/szex mással.

Tehát részemről nyugodtan, rá adnám a kabátot is. 🤷‍♀️

2023. máj. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

"ha ezt nekem irtad nem ezt irtam, en is ferfi vagyok es becsulom a menyasszonyomat. De ha egy ilyet bejatszanek biztosan uj husra fajna a fogam"


Tehát mert TE félremennél, ráfogod minden férfira, hogy ők is. Sőt, a nődre is. Kicsit egocentrikusan gondolkozol.

2023. máj. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Ohh nekem volt ilyen pasim, aki ezzel a szöveggel ment bulizni. Együttéltünk, ő is ment bulizni a haverjával, én a barátnőmmel, a pasim direkt mondta, hogy oda ahova ők mennek, oda ne menjünk, én szépen be is tartottam, mert ilyen rendes (hülye) voltam. Következő héten kitett a közös albérletből, hogy neki időre van szüksége. 😀
2023. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
Mibol szurted le, hogy en felremennek? En nem csinalok ilyet, mert nem csalnam meg a paromat, ezert nem megyek flortolgetni egy buliba, de ha csinalnek ilyet, egyertelmuen ez lenne az oka. Azonban mivel en szeretem a paromat, eszemben sincs ,,szarnysegedkedni” menni az egyedulallo haverommal ketten. Es ezt elvarom forditott esetben is a paromtol.
2023. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
39%
Nő vagyok, miért ne mehetne? Házasságban élünk, nem börtönben..
2023. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!