Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » " Nagy beszélgetés" segített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" Nagy beszélgetés" segített dönteni?

Figyelt kérdés

Amikor a beszélgetés tisztázott le benned szinte mindent. A beszélgetés előtt mélyponton voltatok de utána pozitív változás történt.

Elotte még a szakítás is képben volt


jan. 17. 08:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem segít rajtatok semmi. Szakítani kell.
jan. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos általában akkor volt a nagy beszélgetés miután már kidobtak. Igen segített lezárni.
jan. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sose volt ilyen. A nagy beszélgetések csak elmaszkoljak a problémát. A tettek számítanak. Amikor ilyen nagy beszélgetések kellettek, mindig szakítás lett a vége.
jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenkor mindenki mindent megígér, pár napig minden szuper, aztán két héttel később ugyanitt tartotok.
jan. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
A kettő között semmi összefüggés nincsen, ha képbe jött a szakítás, akkor ezen semmilyen beszélgetés nem fog segíteni az esetek kb 90%-ban.
jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt akartam írni, hogy nekem sosem segített az ilyen. 3-as voltam.
jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Én teljesen hétköznapi témából kiinduló, pár perces, laza beszélgetés után könnyebbültem meg. Szakítottunk, ő arra ment, én erre, és szuper érzés volt.
jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk kismillió ilyen volt. :D ^__^"" Páromnak volt egy problémája, ami csak folyamatában derült ki. Aztán valaki beleavatkozott és miatta szétmentünk. Majd kibékültünk, összeköltöztünk, az esetek miatt néhány bizalmatlansági cécó volt, végül problémamentesek lettünk. Mi megjártunk annyi hadak útját, ami 3 életre elég.
jan. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Bárhányszor ültem le a párommal mély beszélgetésekre, ő annyiszor látta be, hogy tényleg nem mehet tovább így a dolog. Pont annyiszor ígérte meg, hogy változtatni fog, mert igazam van. Végül sose változott meg.
jan. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Nem nekünk kellett változni, hanem egy nehezítő körülményre megoldást találni, ami sikerült. Ezért kellett tennünk, de főleg nagyon átbeszélni mindent. Megérte.
jan. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!