Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki görcsösen próbál jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki görcsösen próbál jó kapcsolatot építeni, általában pont ezért fogja elrontani?

Figyelt kérdés

Van egy személy, aki a korábbi tapasztalatai miatt kissé fél, hogy az új kapcsolata is megromlik. Ezért nagyon tudatosan próbálja fenntartani a jó állapotot az új kapcsolatban. Úgy kell elképzelni, hogy olyanokat ír a párjának, mint:

"Szeretném ezt jól csinálni talán most először, kérlek segíts nekem ebben!"


Lehet emögött egyfajta félelem és vagy görcsösség? Ha igen, ez nem pont rossz hatással lesz egy idő után a kapcsolatra?



jan. 17. 12:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ilyen mondat eléggé lelombozó lenne. Egyrészt nyíltan arra utal, hogy az összes kapcsolatát elszúrta eddig. Másrészt, fogalma sincs, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy működjön egy kapcsolat, segítségért könyörög, tehát az összes felelősséget átteszi a másikra.

Én elveszíteném a vonzalmamat egy ilyen ember iránt.

febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ezert szoktak vallni 2-3 ev utan a papirlapjukon pontokat pipalgato nok.
febr. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!