Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt ilyen pont a kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt ilyen pont a kapcsolatotokban csajok?

Figyelt kérdés

Főleg a korosztályom (30 alatt) érdekelnének a válaszok.

Párommal nagyon jó a kapcsolatunk, nyilván hullámvölgyek is vannak de mindig hamar megoldjuk. Azonos a felfogásunk, a kommunikáció, az elképzelés a jövőről. Nem unatkozunk, de mindent higgadtan oldunk meg és szeretettel megyünk aludni.

Az elmúlt 1-2 hétben jött a gondolat, hogy vajon mit szeretnék, megállapodni vagy még élni húszas éveimet, aztán majd egyszer talán találok valakit aki hasonlóan szeret és van oda értem.

Azt érzem, hogy ha ennek a kapcsolatnak vége lenne azt mindketten nehezen vennénk, lehet hogy életem egyik legnagyobb hibája lenne, de 23 évesen mintha még nem eléggé éltem volna ki magam. Ő a második párom, kavarni sosem kavartam, de egy kicsit hiányzik az hogy szabadon csapják a szelet nekem.

(23/L)



2023. jún. 27. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Ne dőlj be ennek a XXI.századi butaságnak. Ha egyszer van egy jól működő párkapcsolatod, egy férfi, akivel kölcsönösen szeretitek, tisztelitek egymást, akkor azt becsüld meg.

Egész pontosan miben korlátoz téged a párkapcsolatod?

2023. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd el, nem vagy szerelmes, ez elég indok szakításhoz. Ha szerelmes lennél még mindig, akkor nem járna az eszed más faszikon egyáltalán, ez nem azon múlik, hogy 23 éves vagy, vagy 33 éves vagy, hidd el.
2023. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Én több embert is eldobtam magamtól hasonló érzések miatt. Nem éri meg. A szakítással sokkal többet veszítesz, mint amit nyersz vele. Ha bejön a párod és jó vele lenni, akkor kár szakítani. Később sokkal kevésbé fogsz majd tudni kapcsolódni újra valakihez. Ez az idősödés miatt is van (ami mindenkivel megtörténik) és a másik, mert az agyad "hozzászokik" ehhez a rutinhoz is (hogy mindig találsz valaki újat) és már nem lesz a sokadik olyan különleges, mint amilyen az első vagy nagyon maximum még a második-harmadik tud lenni.
2023. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Az "élni" az azt jelenti, hogy dugni jó sok emberrel? Mert minden mást kapcsolatban élve is meg lehet csinálni.
2023. jún. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

30 felett vagyok és volt jópár pasi az életemben. Elárulom neked, hogy mindegyiknek ugyanaz van a lába között.

Ráadásul a pasik 80%-át baromira hidegen hagyja, hogy van-e kapcsolatod vagy sem, ugyanúgy próbálkoznak.


Ha csak az egódat akarod növelni, akkor lehet flörtölgetni, de ha van egy jól működő párkapcsolatod, akkor érdemes inkább azzal foglalkozni.


Nagyon megbánnád a szakítást szerintem.

2023. jún. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

29 éves pár férfi tagja vagyok. 12 éve vagyunk együtt. Matekozd ki, láthatod, finoman szólva is kimaradt a kiélős korszak mindkettőnknek:D

És azt mondom megéri. Persze, felmerült mindkettőnkben, hogy akkor ennyi, 23 évesen megházasodunk és akkor semmi tapasztalat másokkal?

De ez tulajdonképpen egy kapuzárási pánik. Az a gyanúm, hogy olyanokban is felmerül ez, akik valóban végigkalandozták az éveket, aztán épp házasság előtt állnak.


Mégis, olyat tapasztaltunk, mint a környezetemben csak nagoyn kevesen. Stabil, erős kapcsolatban vagyunk. Nézz körül, őszintén, hányan mondhatják el ugyanezt? Lassan 30 vagyok és a baráti köröm fele még mindig párkereséssel vergődik, megtalálja azt, akit ideálisnak gondol aztán fél-egy év múlva borul minden és megint szinglivéá vlik. Ezt irigyled? Hát én nagyon nem. És persze, vannak kalandjaik is, de egyszerűen képtelenek tervezni a jövőt, mert nincs kivel.


A református házassági esküszövegben van egy rész: "vele megelégszem". Szerintem ez egy igen súlyos kijelentés.

Ha választanom kéne, hogy körbekúrhatom a kerületet vagy inkább a feleségemmel maradok, egyértelműen az utóbbit választanám. Biztos nagy kaland és nagy élvezet lenne az előbbi, de ez az egy mégis több, mitn az a száz. És vannak nála szexibbek, izgibbek, felszabadultabbak, valószínűleg szenvedélyesebbek stb... de most komolyan, kinél nem találsz bizonyos szempontból jobbat? Őt is azért választottam, mert bizonyos szempontból őt találtam a legjobbnak.

A választás azzal az áldozattal jár, hogy a többit nem választhatod. De örülj neki, hogy van lehetőséged ilyen tartósan választani. "Vele megelégszem".

2023. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"majd egyszer talán találok valakit aki hasonlóan szeret és van oda értem"


Te is szereted őt? Arról nem írtál.

Meg érdemesebb nem a 30 alattiakat, hanem a felettieket kérdezni. Ők jobban tudják, mit veszíthetsz, mit nyerhetsz.

2023. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#6💘
2023. jún. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Hülye vagy ha otthagyod.
2023. jún. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
28%
Szeretni szeretheted, de nem vagy szerelmes és akkor hiába minden, mert oda jutsz, hogy megcsalod, hiszen te élni akarsz... Szakíts, ne légy hűtlen hozzá, azt nem érdemli meg!
2023. jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!