Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan képesek emberek hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képesek emberek hosszútávú kapcsolatokat kialakítani?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok, rájöttem nekem ez nagyon nem megy. Marmint, két-három hónapi elismerkedek valakivel, majd jön egy pont, kellemetlenség, és utána bármi történik, folyton ez megy a felyemben. Aztán kb versenyt játszunk, hogy ki szakít előtt


Közben meg látom a kis nyálas párocskákat andalogni, házasodni, majd rájövök, hogy ez nekem nem kell. Ugyanakkor rohadt magányos vagyok, még kapcsolatban is. Mit tehetek ezzel?



jan. 17. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy te nem vagy képes, más meg úgy képes.
jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem mindenki alkalmas rá, pláne nem bárkivel. Sok energiát igényel egy jó kapcsolat fenntartása, de megéri.


Szerintem az alábbiak fontosak:


- Mindkét fél nyitott, szeretne egy egészséges kapcsolatot, lezárta a múltbeli kapcsolatait.

- A felek érdeklődnek és vonzódnak egymás iránt.

- Mindketten tudnak asszertív módon, nyíltan, őszintén, tapintatosan kommunikálni, meghallgatják a másikat, figyelmesek.

- Tesznek a kapcsolatért, kezdeményeznek programokat, kötnek kompromisszumot, együtt terveznek.

- Egyeznek az alapvető értékeik és céljaik.

- Tesznek azért, hogy a mindennapokban boldogok legyenek, randikkal pl.


Tehát kell először is egy egyéni képesség rá (pl kommunikáció stb), aztán kell, hogy passzoljatok (pl hasonló világnézet), majd kell tenni is érte folyamatosan (pl apró gesztusokkal), amihez elengedhetetlen az, hogy legyen szerelem, hiszen anélkül nagyon nehéz elérni a kompromisszumra való hajlandóságot ilyen szinten.

jan. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
56%
Felyeeeeem??????????????
jan. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Màs ismeri a j/ ly -vel írando szavakat
jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi, elírás. Fejemben.
jan. 17. 13:35
 6/13 anonim ***** válasza:
82%

Kötődési problémáid vannak szerintem.

Erős önismereti munkát javaslok, ha kell, akkor szakemberrel.

jan. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

6# ossal egyetértek.

Te kvázi önmagad elleni dolognak tartod, hogy tartós kapcsolatban legyél.

Pedig hidd el, hogy az életben sok- sok olyan dolog van, amit csak így élhetsz/ tapadztalhatsz/tanulhatsz meg.

De nem erőszak a disznótor...

jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell találni a megfelelőt, akivel mindketten akartok tenni a kapcsolat érdekében, és nagyon könnyű lesz :)
jan. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
45%
Kellemetlenség? Micsoda?
jan. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem , csak nem volták még igazán szerelmes és gondolom a lány sem...+melyik ember versenyzik azon már az ismerkedés szakaszában, hogy ki szakít előbb...szerintem egy aranyos lány kéne melléd, aki normális + az tényleg sokat segít, ha szerelmesek vagtok...
jan. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!