Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nem tudok hosszútávú kapcsolatot kialakítani olyan nővel, akire nem tudok "felnézni"?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találkoztam még olyan korombeli (20) nővel, akit tisztelni és értékelni tudnék. Tisztelni az (erkölcsi) tisztaságáért tudnám, felnézni rá pedig akkor, ha intelligens és mélyen jártas valamilyen intellektuális témában.

A "felnézés" nem a legjobb szó, hiszen utal arra, hogy egy magamnál jobb/értékesebb nőt szeretnék. A "megbecsülés"/"értékelés" jobb szó, de nem teljesen.

A probléma az, hogy nem találok ilyen nőt, mert vagy bólogatva egyetértenek velem mindenben, próbálják megérteni amit mondok, de érdemben hozzászólni semmihez sem tudnak, vagy még ez sincs meg.



2019. márc. 23. 12:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

20-as éveikben kevés még az ilyen nő, de ezzel nincs baj, ha ez az igényed. Nyilván nem lesz 100 barátnőd, de ne add fel :) lesz ilyen lány, csak nem olyan gyakori


30n

2019. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért egy 20 éves nőt sok minden érdekelhet, eleve már feltehetően egyetemista. Esetleg próbálj meg nem csak a téged érdeklő témákat erőltetni.

Ha csak buta nőkkel futsz össze, akkor gondolkozz el azon, vajon miért ők állnak csak veled szóba.

2019. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

"A probléma az, hogy nem találok ilyen nőt, mert vagy bólogatva egyetértenek velem mindenben, próbálják megérteni amit mondok, de érdemben hozzászólni semmihez sem tudnak, vagy még ez sincs meg." => Arra nem gondoltál, hogy túl unalmas vagy te is és a témáid is, és ezért van ez? Nem biztos, de van rá esély.

A másik, hogy 20 évesen már ne nagyon akarj te első lenni egy nőnek, teljesen normális dolog, ha ilyenkor már valaki nem szűz.

2019. márc. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz erkölcsi tisztaság alatt? Szüzies élet vagy azt, hogy jólelkű?
2019. márc. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül a problémával. Ahhoz, hogy a megfelelő társat megtalálja az ember, és ne csak beérje valakivel jobb híján, ahhoz türelmesnek és kitartónak kell lenni a keresésbe.
2019. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Maradj ilyen kérlek. Nagyon nagyon ritka az ilyen férfi. Én éveket küzdöttem azzal, hogy találjak egy olyan férfit akinek nem lesz kisebbségi komplexusa amiért sikeresebb, vagy intelligensebb, vagy "elismertebb" vagyok. Egyszerűen nem tudtak ezzel megbírkózni az eddigi partnereim, folyamatosan próbálták lehúzni a sikereimet, frusztráltak voltak ha elértem valamit, féltékenykedtek, nem érezték elég jónak magukat.

Szerintem ez lenne a helyes hozzállás. Olyan párt találni akit nagyra becsülsz emberileg és sok olyat látsz benne amire fel tudsz nézni. Nyilván kölcsönösen. Semmi baj nincs vele, hogy ilyen vagy, azok a nők akiket te keresel pont azzal küszködnek, hogy végre találjanak hasonlót aki nem lesz komplexusos miattuk. Szóval inkább legyél több időt egyedül, legyen kevesebb kapcsolatod de ne engedj ebből. Én már huszonévesen is ilyen voltam és ismertem mindig is hasonló csajokat akik intelligensek és van bennük csomó becsülendő dolog. Szóval csak keresgélj és ne add fel, ne akarj minden áron kapcsolatban lenni.

2019. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Egyes:


Igazából csak egyetlen ilyen nőre lenne szükségem, nem százra. Még csak kettőre sem. Ezt nem valamilyen hősszerelmes nyálasságból mondom (abból már kinőttem), hanem azért, mert a tapasztalataim alapján így gondolom, és nincs szükségem több nőre.


Kettes:


Nem feltétlenül kellene nekem tetsző témákban jártasnak lennie. Azokat elég, ha érti és ismeri. A saját témáiban legyen jártas.


Négyes:


Szüzességet. A probléma, hogy ahogy itt írják néhányan, az ilyen nőre várni kell, ami viszont a szüzesség "esélyeit" erősen lecsökkenti. Persze nem _csak_ a szüzességre gondoltam.


Hatos:


Azzal szerintem minden férfi úgy van. Ahogy magamat ismerem, én is úgy lennék vele, hiszen nem természetes, hogy a nő legyen a "domináns", vagy a "kereső". Én inkább arra utaltam, hogy legyen _valamiben_ jártas, elsősorban valamilyen intellektuális témakörben/körökben. Pénzt sem kell keresnie vele, semmit, csak legyen egy egyedi, érdekes, és _számomra_ értékelhető személyisége.

2019. márc. 23. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
Na hát így tényleg nem fogsz normális lányt találni. Hogyha egy nőnek már van minimális intellektusa és ért valamihez akkor bizony nem fogja hagyni, hogy ne ismerd el őt. Nem fogja alád pozícionálni magát, nem fogja elfogadni ha te irányítani akarod, mert nem hülye. Hogyha értékes nőt akarsz magad mellé akkor számolnod kell vele, hogy rengeteg téren nálad sokkal értékesebb és jobb lesz. Hogyha ezt nem tudod megfelelően kezelni és elfogadni akkor egy értelmes, tájékozott nő sem fog megmaradni melletted. Hogyha valaki intelligens azzal együtt jár az, hogy pénzt akar keresni, fejlődni akar, sikereket ér el és ha ezeket nem helyén kezeled akkor nincs melletted helye.
2019. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, kezdjük ott hogy egy igazán intelligens nő szóba sem állna olyan férfivel akinek ez a nézete a párkapcsolatról. Az intelligens nő, aki jártas bizonyos témákban, többnyire egy értékes életet akar magának kialakítani (diploma, egyetem, jó munka stb) és bizony a másik dolog, hogy sokan ők is szeretnek egy férfire felnézni....érted, ugye?

Az pedig hogy szüzességet vársz el 20 évesen...lehet, persze lehet, én ismerek ilyet, de azt el kell mondjam, aki ilyet vár el egy nőtől, azzal valami baj van. Lehet örülni a szüzességnek és értékelni, de ha nálad ez jelenti az erkölcsi tisztaságot...

2019. márc. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Inkább nézd le őket. :D
2019. ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!