Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan kapcsolatod ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod ahol te ébresztetted rá a párod hogy?

Figyelt kérdés

depresszió tüneteit látod rajta, és menjetek el pszichológushoz.


Mennyire volt együttműködő és mennyi idő után éreztél rajta javulást?


jan. 18. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor az első barátommal jártam akkor én lettem depressziós. Ő nem támogatta, hogy elmenjek orvoshoz, elkezdjek gyógyszert szedni. Félt, hogy jobban leszek és ott fogom hagyni. Elmentem orvoshoz és jobban lettem. Nekem 2-4 hét volt mire újra jól éreztem magam. Kb 1 év múlva szakítottunk teljesen más okból.


A második barátomnak nagyon sok depressziós tünete volt. Hiába kerültem, hogy menjen el orvoshoz, el is kísértem volna csak legyen jobban. Neki jó volt úgy is. Sajnáltatta magát mindenkivel, folyton panaszkodott és rossz volt a kedve. Rövid kapcsolat volt.


Ha Ő nem szeretne meggyógyulni akkor sajnos nem tudsz mit tenni. Fel kell ismernie, hogy valami nincs rendben és akarnia kell a változást.


Sok sikert Kérdező! Jobbulást a párodnak!

jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérleltem*
jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy pali használt màr ugrodeszkának hogy mellettem kivirul felépul ujra látja az elet szinét értelmèt boldog stb. Es az lesz csak az ilyenekbol hogy aztán erőre kapva elkezdenek nőzni.
jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nárcisztikusságot okozott rajta elhibázott gyógyszeres kezelés. Okozott problémát, én vettem észre, együtt gondolkodtunk, lemondott a gyógyszerről. Későbbi más történet, hogy még utolsó pillanatokban valaki ki tudta használni és ellenem fordította. Hosszú idő után tért vissza úgy, hogy teljesen kiürült a feje.
jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pontosabban emlékezet-kiesés és emlékezet-módosulás is volt. Azután triplán, hogy ellenem hangolták direkt. Tehát nem csak nárcisztikusság, de az volt a kezdeti fő attrakció.
jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!