Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lányok! Titeket mi ébresztett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mi ébresztett arra rá, hogy a volt barátotokat szeretitek, illetve hogy megpróbáljátok újrakezdeni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 27. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

Nem fogsz tudni semmilyen "trükköt" bevetni, ami mágikusan ráébreszti, hogy mégis szeret, ha egyébként nem érdekled.


Személyes példám, hogy exem nemrég keresett meg újra, de ahogy beszéltünk inkább csak elszörnyedtem hogy hogy jártam én ezzel az alakkal.

2019. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aki szeret, az szeret, nem kell erre ráébressze semmi. Ilyen esetben kérdés, hogy mi miatt nem mūkōdött a szerelem ellenére sem. Lehet, hogy nem a szerelem hiánya miatt lett vége, hanem más okból.

Ellenkezō esetben, ha valakit nem érdekelsz, az nemigen fog változni.

2019. márc. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az új kapcsolatom nem úgy működött, ahogy szerettem volna, úgyhogy hajlandó lettem volna visszamenni az exemhez is akár, mert pont a szenvedély hiányzott, ami az előzőben megvolt. Viszont addigra már neki is volt valakije, akivel ő viszont jól elvolt, úgyhogy ő velem ellentétben nem akart kilépni a kapcsolatából. Meg eleve a szakítás már régebben történt, és az új partnereinknek nem volt köze hozzá. Ha nem ment, hát nem ment, nem hiszem, hogy sok mindent másképp tudtunk volna csinálni, ha újrakezdjük, így meg megintcsak nem tartott volna sokáig.
2019. márc. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!