Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom itthon dolgozna, én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom itthon dolgozna, én újra kimennék, mit tennétek?

Figyelt kérdés
7hónapja beszélünk, viszont 3hónapja vagyunk fizikálisan is egymás mellett, mivel szezonmunkán én külföldön dolgoztam, viszont most Márciusba újra kezdődik a szezon.szerettem ott dolgozni, szerettek engem is. Viszont párom nemszeretné ,hogy kimenjek nélküle, novemberig 2-3x tudnék csak hazajönni..ő jelenleg albérlet támogatásos szerződés miatt nemtud velem jönni még szeptemberig minimum.Itthon nemsok lehetőségem van egy érettségivel,targoncavezetőivel, arra hogy ne csak annyit keressek,hogy épphogy megéljek. Aki volt ilyen helyzetbe, mitcsinált, hogy döntött? Mit csinálnátok? Őrlődök.

jan. 19. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mennék
jan. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Hát bizony ez márciustól szeptemberig fél év, az hosszú. Max ha nincs más lehetőség semmi.
jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hat itthon van lehetőségem, max 300e forint keresetre.

Ottkinn majdnem 800at kerestem..

jan. 19. 20:27
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, ha fél éven nem bírtok ki, akkor nem sok esélye van a kapcsolatnak
jan. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez jogos.

Előző 5éves kapcsolatom pont így lett vége kinnvoltam, esküvőre stb. Legyen egy jó alap. Szakított. Sokat áldoztam a kapcsolat miatt, és azlett, hogy elment 5évem , előre nem haladtam.

Ezért hezitálok. Most egy “friss”kapcsolat miatt ,megint én hozzak áldozatot.”

jan. 19. 20:51
 6/7 anonim ***** válasza:
48%
Az esetleg nem jutott még eszedbe, hogy olyan nővel ismerkedj, aki szintén kint dolgozik? Egy kicsit kézenfekvőbb lenne, mint egy itthon bebetonozott nővel szórakozni, hogy párhavonta legyen kihez hazajönni, ő meg közben élje az életét szingliként, te meg egy másik országban ugyanígy. Az ilyen kapcsolat nem párkapcsolat. Ha neked erre van csak igényed, akkor eleve így kellene feltenned a hirdetéseidet, és akkor nem futsz bele olyanba, aki tényleg párkapcsolatot akar, és nem valaki kikötője lenni. Teljesen más az igényetek, életmódotok, és terveitek az életre nézve, kár egymás idejét pazarolni.
jan. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6-os: mivel a kérdezö fél évig itt, fél évig ott él, elég nehéz lenne olyan lányt találnia, aki pont így él, és emellett még vonzódnak is egymáshoz.
jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!