Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért probléma az egy párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma az egy párkapcsolatban, ha az egyik félnek nincs igénye folyamatos takarításra?

Figyelt kérdés
Nekem bőven elég, ha havi egyszer felmosok, felporszívózok. Párom a lakásában 3-4-is megcsinálja hetente. Én meg ezt nem értem. Szerinte igénytelen vagyok. Nálam nem itt kezdődik az igénytelenség. Szerintetek?

jan. 19. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jaj mindegyik véglet...valami közteset találjatok ki pl heti kétheti 1 alkalom
jan. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Hagyjátok egymást. El tudod képzelni, hogy együtt élve, hogy nézne ez ki?

Én már nem megyek bele ilyen kapcsolatba. Eleve milyen már, ha igénytelennek tart a saját párom? És az ő szemszögéből valóban az vagy.

Szerintem ezek összeegyezhetetlen dolgok.

jan. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
nem bírnám el viselni ha kényszeresen takarítani kéne mindig. ez csak vmi pót cselekvés nála anyámon láttam ezt minden nap takarít nem bír le állni mert nem tudja a problémákat megoldani a családban ezért ebbe teszi az energiát.
jan. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kitana. ***** válasza:
77%
Havi egyszer porszívózni szerintem is igénytelenség, a 3-4 meg max akkor indokolt, ha van valami állat aminek hullik a szőre.
jan. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Havi egy porszívózás és felmosás baromi kevés, heti 3-4 pedig sok. Valahol a középutat kéne megtalálni.
jan. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Neki van egy nem túl szobatiszta kutyája. Emiatt is van hozzászokva ahhoz, hogy naponta fel kell mosni.
jan. 19. 20:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is kompromisszumot kellene kötni. Köztesen a heti egyszeri takarítás szerintem teljesen oké. Én is heti egyszer takarítok általában. Van amikor problémák vannak, akkor én is átmegyek kényszeres takarítóba. Amikor neki állok ablakot pucolni, meg minden polcot egyesével leszedni, akkor tudja a férjem, hogy valami gáz van. Nekem is pót cselekvés, lefoglal. Amikor apukám az intenzíven feküdt egy hetet, akkor egész héten takarítottam. Olyan szinten bennem volt az ideg.
jan. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Együttéléskor probléma lehet, de így, hogy külön laktok, érthetetlen. Talán nem tetszel így már neki, hogy ez kiderült?

Vagy ő mindenképpen együttélést tervez?

jan. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%

6: Hát inkább ez akkor az "igénytelenség", én egy villanykapcsolót se fogok meg, mielőtt kezet nem mostam volna, nem fogok meg a lakásban kint használt tárgyakat, stb., ezért aztán nincs is mit pucoválni otthon, mert nem viszek be semmi takarítanivalót a lakásba.

Por az és szmog, ami össze tud gyűlni évek alatt, ha nem takarít az ember, és vízkő.

Semmi egyéb.

jan. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyenkor lehet megoldás beruházni pl. robot porszívóra,mosogatógépre stb...

Nem oldja meg fullosan a problémákat,de sokat segít

jan. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!