Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erdemes aggodnom?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt, nagyon sokaig ossze vissza csajozgatott, vagy 2 evet szingli volt, szandekosan. Az osszes korabbi lannyal kovetik egymast es baratok maradtak... De azert o irogat nekik karacsonyra meg kuldozget neki memeket meg ilyenek. Valamit mar letorolte a randi appjait, a profiljat nem torolte ki... Valaki kuldte nekem hogy feldobta ot valahol, szerintem nem hasznalja aktivan de akkor is... Az ex baratnojevel anno tavkapcsolatban volt es megcsalta,de elv nagyon megbanta es nem tenne tobbe ilyet. Ennek ellenere minden jol mukodik.. Csak tul gondolom?
jan. 20. 21:20
 1/8 A kérdező kommentje:
22l es o meg 24...
jan. 20. 21:28
 2/8 drphiliprusso ***** válasza:
12%
Szerintem mindenkepp add meg neki a tiszta lapot es a bizalmat! Ha zavar teged, hogy kovetik egymast kerd meg hogy tiltsa le oket. Minden jogod megvan ehhez, nem kell elfogadnod azt, hogyha erre az a valasza, hogy “Jaj nemar nem is beszelek veluk, csak baratok vagyunk stb stb”. Ha ilyen lep fel akkor sajnalom de a baratod gaz:) Egy huseges ferfi, aki szeret kerdes nelkul tesz az ellen, ha teged zavar valami.
jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek beleszolni kit kovet es kivel beszel.. Azt remelem csak hogy nem kell hogy zavarjon
jan. 20. 21:33
 4/8 drphiliprusso ***** válasza:
33%

Az elozo valaszolo vagyok.

Ne gondold tul amig ugy erzed nincsen nyomos indokod ra. Hagyd, hogy picit megnyugodj. Mint mondtam; add meg neki a tiszta lapot szerintem, es ne felj bizni benne, ha tudod hogy valtozott es nem olyan amilyen volt

jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Sok ember nem kepes megcsalni a parjat. Masok pedig bizonyitjak, hogy nem tudjak kontrollalni magukat. Ez a megbantam szoveg sose oszinte, martirkodasra hasznaljak, hogy meg ok legyenek megsajnalva. Akirol ilyet megtudsz, azt kezeld red flagkent. Adjon masodik eselyt neki egy masik megcsalo, bizonyitson azzal, van boven beloluk. De a normalis emberek kozul mar kiiratkozott.
jan. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem gondolod tul:D tele van red flaggel a csavo, epp azt nem irja a fejere hogy “hulye vagy” mar bocsanat. Nagy kamu, ha meg arra se volt hajlando, hogy a profiljat letorolje. Azert erre egy normalis ember figyel.

Nem mondom, nekem is van olyan akivel regen kavartam es kovetem oket instan mert joban maradtunk (bar ok nem magyarok) a kapcsolatom alatt eszembe se jutott volna keresni oket. Szerinted nem nez hulyenek? De

Egyebkent aki megcsalt egyszer, azalol te se leszel kivetel.


“Ennek ellenere jol mukodik”. Te ezt ennek gondolod? A sumakolas hazudozas arrol arulkodik hogy minden rendben?

jan. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 24 évesen még mindig nagyon fiatal, teljesen természetes, hogy szingli volt 2 évig és jól is tette. Nem tudom mi a valóság, arra figyelj, hogy jól érzed e magad vele, kellően megbecsülve érzed e magad a kapcsolatban.
jan. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
23%
Akkor én sem vagyok normális ember? Csak mert én is fent voltam/vagyok társkereső oldalakon amiket töröltem de már belépni se tudok mert fogalmam sincs mi volt a felhasználó nevem meg a jelszavam. Feldobhat bárkinek igen mert nem töröltem a fiókom miután be se tudok lépni. Akkor biztosan én is szemét vagyok mert van párom és majd egyszer valaki beköp neki hogy fent látott. Az meg hogy néha beszélget régi ismerősökkel szerintem nem sok közöd van hozzá. Kérheted igen hogy szakítsa meg velük a kapcsolatot de nem kötelessége a te kénye kedved szerint ugrálni csak mert féltékeny vagy. Tudom milyen rossz ez de vagy elfogadja az ember hogy nincs rosszban az exeivel az éppen aktuális párja vagy tovább lép és keres mást. Nekem is van egy "ex" akivel hébe hóba váltok pár szót vagy összefutok vele és páromnak is van. Nem kötelező csúnya szakítást rendezni.
jan. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!