Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők ti hányszor találkoztok hetente/ havonta a párotokkal?

Figyelt kérdés
Illetve amikor nem vagytok együtt mennyit beszéltek egy nap telefonon. És aki már összeköltözött a párjával és esetleg össze is házasodott az mennyi időbe telt
jan. 24. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

18 éve vagyunk házasok. Esküvö elött egy évig voltunk távkapcsolatban. Szeptemberben ismerkedtünk meg online, márciusban találkoztunk és utánna következö szeptemberben találkoztunk, de akkor az már az esküvö volt. Utánna 2 hónapig múlva költöztünk össze.

Mindketten az ENSZ-nek dolgozunk. Sokat vagyunk távol. Általában 1-2 hónapos kiküldetésekre utazunk. Most viszont decembertöl májusig leszünk külön. Minden nap beszélünk messengeren. Bár a 6 óra idöeltolódãs miatt nem egyszerü.

jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1,5-2 havonta találkozunk 220km távolság van köztünk. Régebben mégkevesebbet találkozuk, de mindennap beszélünk messengeren, egész nap írogatunk és válaszolunk, amikor ráérünk. Így ment ez régen is. Ez már 8 éve tart. Szeretnénk összeköltözni egy saját lakásba is, ezért mindketten keményen dolgozunk. Nekem a munkám miatt külföldre is mennem kell, de sem az idő sem a távolság nem számít, csak a végső cél.
jan. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
500 km volt közöttünk. Szinte minden hétvégén hazajött Magyarországra. Ritkán volt hogy kimaradt egy hétvége. Minden nap beszéltünk telefonon, napközben 1 2 chat üzenet. Esténként pedig videoztunk. Ez kb 1 évig ment így. Terhes lettem, hazaköltözött és összeköltöztünk. Azóta már esküvő is volt.
jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb távolság ellenére egyéb körülmények távkapcsolatot okoztak nekem is exemmel, az elején hétvégenként találkoztunk és rendszertelenként valamikor ki is esett egy hétvége, majd a "rosszabb" hétvégékhez kitaláltunk kettőnk közötti találkát. Csakhogy nekem már ez sem működött sokáig, én már 3 hónapnál beszélni akartam róla és látni közös jövőképet. Hát az nem volt, 1 évnél összevesztünk rajta és bekavart a barátként megmaradt exe egy hazugsággal, mégsem tudtuk elengedni egymást, kibékültünk, 2 évnél teljesen összeomlott a helyzet. Majd kiderült, hogy exét 5 évig húzta és ők amiatt mentek szét. Soha senkivel nem akart összeköltözni. Ő azóta (2018-tól) egyedül maradt.

Naponta általában 4-szer beszélgettünk, közben folyamatosan írogattunk.


Végül párommal nem volt távkapcsolat, de 1 évnél szintén felmerült az összeköltözés. Jöhetett hozzám. Biztos voltam benne, hogy ő az Igazi. Akkor történt nagy trauma az életünkben és elhúzódott 2 évig.


35/F

jan. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Másfél évig voltunk távkapcsolatban, 250 km-re, utána költöztünk össze, rá két évre házasodtunk. A távkapcsolat alatt kb 2-3 hetente együtt töltöttünk egy hétvégét, meg többször elutaztunk valahova együtt pár napra. Amikor nem találkoztunk nem telefonáltunk soha (utáljuk), nem is nagyon írkáltunk chaten sem (azt is utáljuk), helyette párnaponta beszéltünk néhány órát Skypeon.
jan. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 MolotovPunk ***** válasza:

Hetente, vagy 2 hetente találkoztam anno a volt nőmmel, de végül szakítás lett a vége. Egy idő után pont a táv volt a fő ok a szakításra. Nem is vagyok már a távkapcsolatok híve régóta, tehát nem mennék már bele olyan kapcsolatokba, ahol a fél országot át kell utazzam egy nő miatt. Egyébként főleg huszonévesen voltak távkapcsolataim, viszont a legtöbb távkapcsolat tönkremegy, tapasztalatból mondom.

36/F

jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!