Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondtam a páromnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a páromnak, hogy kicsi melle van. Ez nagyon rossz "húzás" volt? Miért baj, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

Nem bántásból mondtam.

Megkezdte, hogy menjen-e egy picit szolizni, mert van pár árnyalatnyi eltérés, ahol a nyáron a bikini takarta napozáskor, főleg a melleinél feltűnőbb. Érdekelte, hogy mit gondolok, azt mondta, hogy azért kérdezte, mert kíváncsi volt, hogy nekem jobban tetszene-e, ha picit barnábbak lennének a mellei is.

Én meg hát azt mondtam neki, hogy tökre szeretem a természetes színét, azt meg kifejezetten imádom, hogy nem csak tudom, hanem ránézésre is meg van az az érzet, hogy a kis szépségeket csak én láthatom.

Ő meg ezen megbántódott, mert ezzel azt mondtam, hogy kis melle van. Csak nem értem, hogy mi a baj azzal, amit mondtam. Nem azon volt a hangsúly, hogy kicsi, hanem azon, hogy vonzónak találom. Ő sem panaszkodott nekem soha, hogy zavarja, hogy kicsi. Egyébként sem egy tök lapos lányról beszélünk, ott a két tenyerébe illő cicije, feszes, kerek, rohadt szexi. Egyértelműen oda vagyok érte, mindigis az olyan típusú lányok tetszettek, mint ő.

Szóval tényleg... Miért kell úgy kiborulni azon, hogy "kis szépségek"-nek neveztem a melleit?


jan. 27. 01:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Átlagosnál nem szól az ember, hiszen átlagos dolgot nem említünk külön. De pl szeretheted a peckes cicijét, a formás melleit, a tenyérbeálló melleket..


Az, hogy ő mit gondol magáról lényegtelen, főleg, ha maximalista. Van, aki két kannát is kicsinek tart. Nézd meg a cetlit a melltartójában, és e szerint cselekedj. Ha mondjuk 75/B(ez kb a legátlagabb), akkor kérj elnézést és mondd, hogy tudod, hogy átlagosak a mellei és nem kicsik, csak eddig fogalmad sem volt, hogy a B az átlag kosárméret.

jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
40%

#10 Azért a kis fsz, meg a kis mell nem ugyanaz. Azt, hogy kis fsza van valakinek, nem tudod kedvesen mondani, mert ahhoz hozzá van kapcsolva a szexuális teljesítmény, mint kis fsz=rossz szex. A mellnél nincs ilyen berögzült ítélet. Csak annyi, hogy van akinek tetszik, van akinek nem.


#12 Az, hogy valami átlagos, nem zárja ki azt, hogy kicsi. Max annyit jelent, hogy az átlagos méret a kicsi. MELLesleg (haha, mekkora humor herold vagyok lol) nem csak a méret számít, hanem az is, hogy mekkora csajon van. Rajtam, mint dagi nőn pl a saját mellem nem tűnik nagynak, hanem arányos a többi testrészemhez képest, de egy kevésbé dagi nőn nagyobbnak tűnne az az "E" kosár.

jan. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

12, ez nem így van, minden nőn más a kosárméret, pl egy vékony nőn(70es hátkörmérettel) a B kosár nem ugyanakkora, mint egy 95cmes hátkörméretű nőn.


Ezért a 70/B és a 95/B kosár közt hatalmas különbség van, nem csak a hátánál, hanem kosárra is. De a B az az átlag kosárméret mindegy, mekkora a hátad, nyilván ahhoz viszonyítják, az egész melltartósdi így van kitalálva(egyébként nem tudom, hogy nem tűnt fel neked, hogy a 70/A és a 90/A közt is kegyetlen nagy különbség van, az egyik sokkal szélesebb.


" Az, hogy valami átlagos, nem zárja ki azt, hogy kicsi. Max annyit jelent, hogy az átlagos méret a kicsi." --- ebbe meg beletört az agyam, annyira nevetséges, hiszen itt nincs optimális, mint pl bminél, hanem az átlaghoz viszonyítunk.

jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%

Önbizalomhiánya van, ennyi.

Nekem 75B a méretem, de soha nem zavart, sőt tetszenek, hogy tenyérbeillőek nekem meg az eddigi partnereimnek is. Lehet kifogott olyan férfit, aki állandóan cseszegette érte, vagy az iskolában valaki, esetleg anyukája, testvére és most rajtad csattan az ostor.

Dolgoznia kéne önmagán, ha nem megy egyedül neki akkor pszichológus segítségét kérheti. Beszélgess el vele.

jan. 31. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%

#13 Lehet, hogy hülyeséget ír a 12-es a méretezésről, de amúgy igaza van abba, hogy a kicsi meg nagy az szubjektív valamilyen szinten.

Akármire nézel rá, tök mindegy, hogy mell, farok, magasság, viszonyítod, hogy kicsi-e, vagy nagy, nem pedig elkapod a statisztikát, hogy na vajon mit mértek be átlagosnak /esetleg optimálisnak pl súlynál/ a kutatások.

Az, hogy valami valaki szerint mondjuk kicsi, önmagában semmit nem jelent. Párkapcsolatban az kérdés, hogy hogy vélekedik a másik arról a mérettől. Ha a kisebbet szereti, akkor tök jó.


Az meg már más kérdés, hogy abban a kontextusban, hogy "kis szépségek" inkább becézgetésről van szó, nem pedig arról, hogy akkor most közli vele, hogy kis mellei vannak a csajnak.

jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem a csajt, miért, talán nagy mellei vannak? Mégsem azt mondtad, hogy büdös a lába 😃

Ráadásul mondtad, hogy tetszik is, szóval talán hagyd, majd megbékél. Minden további csak olaj a tűzre.

febr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
54%
Azért baj, mert nem szereti magát és rajtad vezeti le, mármint, hogy te nem szereted.
febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!