Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a sértődéke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a sértődékeny páromnak, hogy nagyon rossz a lehelete?

Figyelt kérdés

Tudom kicsit hülye kérdés, de már hónapok óta ez van. Főleg reggel, vagy amikor már régóta nem evett semmit. 4 éve együtt vagyunk, és régen nem volt semmi gond, csak pár hónapja. Szerintem a fogkövei miatt.... de mivel sosem voltak lyukasak a fogai így sosem szokott fogat mosni :S


Ráadásul az ilyen dolgokért ha szólok, nagyon meg tud sértődni. De már tényleg ott tartunk, hogy csak ilyen gyors puszikat adok neki, mert már rendes csókhoz sincs kedvem. Hogyan tudnék utalni rá? Tudom, hogy a párom, de ez így elég kellemetlen téma.


23/L (ő is 23)


2017. szept. 4. 12:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
"sosem szokott fogat mosni" - hogy mivan? O.o alapvető tisztálkodás... :S
2017. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha négy év után sem tudtok kommunikálni, akkor lesznek még bajok.
2017. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
Én mondjuk nem lennék együtt olyan emberrel, aki megsértődik, ha megkérem hogy mosson már fogat.... Fúj már!!
2017. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1: nekem is az.

#2: tudunk, de mint mondtam megsértődne ha ezt így elmondanám. Mert ismerem. Ezért nem tudom hogy hogyan lehetne erre tapintatosan utalgatni.

2017. szept. 4. 12:57
 5/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Erről pedig beszélni tudni kell. Lehet, hogy megsértődik, de inkább kapja fel a vizet, minthogy szép csendesen elhidegülj.


Szóval mond meg neki nyugodtan. Ha berág, akkor mond meg neki, hogy inkább te szólj neki, mint a munkatársai, mert nagyobb égés lesz.

2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki szájvizet,kínáld rágóval,vagy lepd meg egy elektromos fogkefével,hátha attól kedvet kap.A fogkő veszélyes,azzal is fogorvoshoz kell menni addig,amíg ki nem hullanak a fogai.
2017. szept. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Én sertodnek meg, hogy soha nem szokott fogat mosni.... Vegyél neki fogkefét, fogkrémet... És vidd el a fogászatra. Felőlem megsértődhet. Én jobban meg lennék.
2017. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 acelsziv ***** válasza:
88%

"Büdös a pofád Józsi, mint a ganajdomb"

Ebből biztos elkezdi kapiskálni, hogy valami talán zavar téged :D

2017. szept. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%
És négy év alatt egyszer sem mosott fogat? :DDDDDDDDDDDD Általában a fő motiváló ok a fogmosásra a friss lehelet, senki nem azért mos fogat, mert "na, ma sem akarom, hogy kilyukadjanak a fogaim" :D Elég égő, hogy négy!! év!!! alatt nem tudtad ezt közölni vele. Kit érdekel, ha megsértődik? Szedegesse össze az összetört kis lelkét, aztán álljon neki rendszeresen fogat mosni, mint egy normális, felnőtt, igényes ember. Komolyan, ez ilyen óvodás szint, hogy nem mosok fogat, ha anyu elfelejt szólni, aztán jót kuncogok magamban rajta.
2017. szept. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%

A kedves párod az igénytelenség tankönyvpéldája, elárulnád hogy van hozzá gyomrod? Ráadásul egy hisztis, sértődékeny kis mimóza is mellé, igazi főnyeremény :D

Nem fogod hiszti nélkül megúszni, úgyhogy ennyi erővel egyenesen is megmondhatod neki. Ha meg megsértődik, az legyen az ő problémája.

2017. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!