Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb pasi smucig ?

Figyelt kérdés
A volt párom úgymond tele volt pénzzel , mindig mindent felesbe álltunk (utazást is) és mégis fillér baszo volt , de azt vettem észre hogy az ismeretségi körömbe a legtöbb pasi ilyen, egyszerűen semmire nincs igényük vagy mi ?

jan. 27. 08:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
59%
Megfordítom a kérdésed: minden csajszi pénzszóró költekező spórolásra képtelen ember?
jan. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
86%
Az én párom sosem sajnálta/sajnálja rám vagy ránk a pénzt. Például én szoktam őt felszólítani a spórolásra nőként mert kettőnk közül ő a költelezősebb. Szeretem meglepni őt,és igyekszem egyensúlyba hozni a fizetéseket kettőnk között. Hogy hol én fizetek hol meg ő.
jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 A kérdező kommentje:
Félre érted a kérdést , csak jó nekik üljünk itthon nem megyünk sehova soha , én pl többször hívtam meg a pasim kajalni mint ő engem és ő jómódú és megtehette volna és minden nyaralást felesbe fizettem vele. Kedves 1es ez hol pénzszórás ?
jan. 27. 08:59
 4/65 anonim ***** válasza:
28%

A pasid mennyivel ér kevesebbet, mint te? Neki miért kell több időt, pénzt, ...-ot belerakni a kapcsolatba mint neked?


Ezt kéne már felfogják a nők is, hogy ők nem valamiféle nyeremények, amikért a pasiknak hálásnak kell lenni.

Ti is csak emberek vagytok és ahogy egy szimpla baráti kapcsolatban elvárod a barátnődtől, hogy ő is rakja bele ugyanazt a fáradtságot az adott kapcsolatba, mint te, úgy a párkapcsolatban is ez alap kéne legyen.

jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
75%

En is jártam már ugy hogy aki keres 200 at vagy velem kezdi a nullárol az életet es egyszerre kezdunk dolgozni azokkal közösbe megy minden rohákat kapok bevásárolnak fizetik avretsit es vesznek a kecoba dolgokat, akik meg keresnek fél-1 milliokat azok meg azt csinálják hogy maguknak veszik a 20. cipőjüket órát ruhákat es azt mutogatják nekem szerintem jol néz e ki, es amikorpl kfc ben vagyunk fizessem a sajátomat. A kaját is sajnálják a számból szinte.


Ezért is tartom baromságnak az arra vonatkozo kerdéseket hogy jol kereső pasi kéne vagy legalabb keressen annyit a pasi mint a nő, mikozben anyagilag jol állo pasik mellett a nőnek csak nagyobb koltségei lesznek mintha inkabb egyedül élne.


Azt kell nézni csak hogy adott pasival jobban élsz vagy épp tartozasokba kezded magad verni miatta.

jan. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
71%
*jav ruhákat kapok bevasárolnak fizetik a rezsit vesznek dolgokat a kecónkba az anyagilag jól állók meg semmit sem. Szinte el kell őket tartani. Ingyenélnek a nőnél.
jan. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
92%

Nekem minden exem vett dolgokat, legtöbbször inkább a fogyasztásomat fizették. Persze sokszor ment felesbe is de ez egy idő után nem baj. Egy exem volt akinek a gazdag apja tolta neki a napi húszasokat a zsebébe, ő egy ideig csak ezzel tudta kifejezni a szeretetét (mert ezt látta), bár ajándékokat soha nem vett, max ünnepre, de fizette a fürdő belépőt, mozit, vacsit, italokat stb. Aztán egyszer csak bekattant nála valami és nem költött rám többet, magára sem, minden hirtelen drága lett, ne menjünk sehova mert drága... Pedig még mindig pénzelték.


De nyugi sok férfi van aki nem ilyen mint az exed :)

jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
85%

ma 08:59


Ne haragudj de ez már a te hülyeséged ha olyannal bútorozol össze aki a közös életetekbe se hajlandó befektetni. Eleve ha ez zavar (jogosan zavar) akkor miért maradsz ilyen kapcsolatban?

jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
69%

Eleve azert nem fektetnek a kozos eletbemerthát neki kulon lakàsa van pl.


De nyugodj meg le is szoktam lépni. Jellemző ez is a smucigokra, hogy amikor szakitok akkor meg hirtelen megnyilnak a penzcsapok, százezres ajándékok, ő aztán segit mindenben a legutobbi exem segitett az alberletembe az ágyvásárlásban is ö intézte az egészet meg stb, jaj de tudják olyankor játszani a hős segitő támasz férfit.

Ha meg vele vagyok akkor szószerint a kaját is sajnálják a számból, két szalmaszálat se tesznek össze hogy segitsenek, és azt kérdezik melyik celvin klein pólókat rendelje magának, meg ilyen masszázs olyan fogkezelések stb.


Szakitas után meg az uj pasimat is kezdik utánozni hirtelen neki is olyan kocsi kell mint a barátomnak. Hirtelen mindent bizonyit elhiv étterembe, megveszi az egész plázát is nekem csak menjek vissza.


De kapcsilatban ismétlen a bajban forditanak hátat, egy hamburgert se tudnak kifizetni hogy ne fájna neki, de még egy sz.r nőnapi virágért is hálát várnak és ápoljam le èrte merthát ő virágot vett nekem le kell borulnom a lábnyomait is csokolgatni ezért.

Ha kapok egy almát felemlegeti évekig hogy ő bevásárolt nekem.


Ezek azt se tudják mi az hogy kapcsolat szeretet, azt hogy család fogalma, meg végképp nem ismerik.

jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
70%
Abba belegondoltal h azert van penze mert fillerbszo? Aki nem kolt annak marad. Az meg h szeret e eljarkalni nem ezen mulik. A gazdag ember olyan szegeny ember akinek van penze. Igy kell felfogni.
jan. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!