Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok, ha a párotok akit szerettek, bejelenti, hogy háztartásbeli akar lenni?

Figyelt kérdés

jan. 28. 18:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Röhögnék.
jan. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Örülnék neki.
jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Mehetne Isten hírével.
jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

17. másodperctől kell nézni, ez lenne a reakcióm:


[link]

jan. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Felőlem. Viszont akkor kisebb lakásba költözünk, eladunk 1 autót és nincs évente több nyaralás.
jan. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi gond, de akkor azt a szerepkört lássa el.

Tehát akkor a házat tartsa fenn amíg nem vagyok otthon.

Háztartásbéli alatt remélem nem arra gondol, hogy munka helyett végig otthon gépezik, instázik, és semmit se csinál, amíg én meg dolgozok.

jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám hogy én is :) Akkor majd keresünk egy harmadikat aki eltart minket
jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megvan a megfelelo passziv bevetele, akkor miert ne? Nem muszaj halalig dolgozni, en is wzon vagyok, hogy minel hamarabb osszerakjam passziv bevetelekbol egy fizetesrevalot. Onnantol mar csak hobbibol dolgoznek, amimor kedvem van, projekteken.
jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Hasonlóan reagáltam én is. Ez még a rendszerváltás elött megoldható lett volna, hisz teljesen más volt a rendszer is.

Manapság egy fizetésből megélni egy iskolás gyerek mellett, jelenlegi átlagbéreket nézve, lehetetlen.

jan. 29. 11:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Néznék rá hülyén. Tisztában van vele hogy az én fizetésemből nem tudnék 3 embert eltartani.
jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!