Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha elhanyagolom picit és nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elhanyagolom picit és nem keresem, akkor rájön hogy hibázott azzal hogy elment?

Figyelt kérdés

#hibázás #visszajövés #Elhanyagolom #Nem keresem
jan. 28. 19:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elment bármit csinálsz nem fog visszamenni. De ha netalán vissza is menne újra lelépne.
jan. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elment, akkor ne picit hanyagold, hanem hagyd békén teljesen.
jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért ment el, hogy hanyagold.
jan. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd békén. Pontosan erre vágyik. Exem mindenhol letiltottam miután egyértelműen közöltem, hogy nem akarom tartani vele a kapcsolatot, nyugalmat szeretnék és továbblépni. Csak írt, mindenhol, rokonoknak is. Szóval ment a táska. A tiltáska. És még így is megtalál. Két kezem összetenném, ha azon törné a fejét, hogy bosszút áll és NEM KERES. 🙏🙏🙏
jan. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

De házasok vagyunk

És gyerekünk is van

jan. 28. 20:26
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiába ha már nem szeret téged, vagy szeret, de nem működik a kapcsolat. Attól még a gyerekét szeretheti, látogathatja. Ha meg nem akarja akkor sajnos úgy jártál, fizesse a gyt-t.
jan. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Akkor miért van az hogy sír, mióta elment négyszer feküdtünk le. Megkérdeztem tőle, hogy mi lesz ha pl. két hónap múlva meggondolja magát? Azt mondta “persze, benne van az is”

Csak a pénz kecsegteti mert a szüleinél semmi sem kell majd fizetnie.

jan. 28. 20:42
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ezért hagyta el a gyereket? Te meg lefekszel vele? Gyönyörű.
jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"Csak a pénz kecsegteti mert a szüleinél semmi sem kell majd fizetnie."


Baszki ha neki többet ér a pénz, mint a családja te minek fekszel alá, azért, hogy még egy gyereket csináljon, vagy hármas ikreket?

jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Hű, na pont egy feleség vagyok, aki otthagyta a férjét többszöri megcsalás és hazudozás miatt. Mondtam gondoljuk át hogyan lehetne gyökerestül megjavítani.

Nos azóta engem hibáztat, hogy otthagytam, eljöttem. Őt sem érdekelte egy percig sem, hogy sírok. Rájöttem, hogy köszönöm ez nem kell.

Magát állítja be áldozatnak, hogy joga és oka volt megcsalni, minden felelősséget rám hárít.


Mi történ kérdező, hogy otthagyott? Rajtad is pont ezt érzem, hogy őt okolod.

jan. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!