Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártál már így barátnőddel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártál már így barátnőddel és hogy reagáltál a végén?

Figyelt kérdés
Szünetet kért esetleg szakított veled majd később megjelent, újra összejöttetek és valahogy kiderült csak azért hagyott el és kellettél neki újra mert a másik férfival nem jött neki össze. Magyarul kiderült te voltàlba tartalék, talonba tett
jan. 28. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Nem jartam igy, mert akivel szakitok, ott vege van.
jan. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
akarta velem ezt csinálni szerencsére nem engedtem és tiltottam
jan. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem jártam így, de ha szakítana és visszakullogna szerintem pofán röhögném.
jan. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 -Belthazor- ***** válasza:
71%
Szünet=szakítás
jan. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már jártam így. 3 évig voltunk együtt, már a közös albérleteket nézegettük, amikor hirtelen szakított velem, mert már nem érez úgy. Én sejtettem, hogy van egy harmadik fél is, de tagadta. Egy héttel a szakítás után azzal hívott fel egy ismerősöm, hogy látta az exemet az utcán csókolózni valakivel. Két hónapra rá felhívott, hogy elmondja, hogy mennyire bánja az egészet és rájött, hogy én vagyok neki az igazi. Bele mentem a találkozásba, de csak azért, hogy szembesítsem vele, hogy ne nézzen hülyének.
jan. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Igen. Fiatalok voltunk, nagy volt rajta a családja nyomása, akik inkább mással akarták összehozni, anyagi függésben is volt, mert még tanult. "Szünetet" tartottunk kb 10 hónapig, szülői nyomásra összejött a másik sráccal. Mi a szünet alatt egyébként barátok maradtunk, beszélgettünk egymással. Több ideje lett melózni, összeköltözött a sráccal, de a szülei még mindig támogatták anyagilag, hogy fele-fele legyen minden anyagilag.

Aztán így kaptam tőle egy üzenetet, hogy hát a pasas megverte, a szülők nem hiszik el, fél együtt maradni vele. Végül segítettem neki lelépni, hozzám, újra összejöttünk. Most jobb, mint korábban, a barátnőm nem beszél az anyjáékkal az eset óta.


Korábbi exeimmel nem kezdtem volna újra, de ott nem volt ilyen körülmény.

jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem jártam így, mert olyan nincs, hogy most szünetet tartok abban hogy szeretek valakit. Wtf, nem is értem ezt hogy lehet komolyan gondolni.
jan. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Szünetkérés számomra is elfogadhatatlan, nincs ilyen, akkor vége a kapcsolatnak. Egyszer volt olyan, hogy szakítottunk egy lánnyal, aztán 3év múlva véletlenül találkoztunk és újra összejöttünk.
jan. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Két párommal is szétmentünk-kibékültünk, de ilyen nem volt. (Másodikkal együtt élek.) Ha ilyen derülne ki, akkor a bizalom biztosan meginog újra és kiakadok. De függ attól, hogy éreztem-e már változást és tud-e bizonyítani.


35/F

jan. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!