Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnál úgy együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnál úgy együtt a barátnőddel, ha nem tudnátok szexelni?

Figyelt kérdés
Pl. hüvelyi fertőzés, hüvelygyulladás, vagy méhszájseb és az ebből fakadó fájdalom miatt.
2020. febr. 25. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nincs az az isten, hogy ilyen miatt elhagyjam szóval vele maradnék.
2020. febr. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Fogamzásgátló mellékhatásaként volt hüvelyfertőzésem és hüvelyszàrasságom.

Minden együtt lét fájdalmas volt, ezért egy idő utàn teljesen megszünt a szexuàlis életünk.

Minden hónapban orvoshoz mentem, aztán kiderült hogy mitől volt.

Ez kb fél év volt, de lehet több is.

Ez alatt szex nem volt, csak orális szex részemről.

Párom mindvégig mellettem volt. Eszébe nem jutott elhagyni ilyen miatt.

Ez nem szakító ok szerintem, csak akkor szakító ok, ha a csaj nem akar meggyógyulni és leszarja.

2020. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Együtt maradnék vele attól még, nem lenne ez gond.
2020. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Engem 3 havonta hív vissza az orvos, mert addig nem akar fagyasztani, amíg nem biztos benne, hogy nincsenek rosszindulatú sejtek a méhnyakon (?) mert mindig nagyon vérzek vizsgálat után és durva bakterális fertőzésem is van folyással, állítólag ezt is megoldaná a méhszájseb fagyasztása.

Kb. 8 hónapja húzódik. Neki kezd elfogyni a türelme. Én már rengeteg kúpot, tablettát használtam, de mint halottnak a csók. Orális szex mondjuk már régebben volt, mert ha este hazaér fáradt (szerinte ez kifogás, de az estéi úgy néznek ki, hogy lefekszik, nyomkodja a telefonját, mert fáradt, de nincs miről beszélnie mert nem történt vele semmi, így azért elég nehéz lenne orális szexet kezdeményezni..)

2020. febr. 25. 00:40
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

"Párom mindvégig mellettem volt. Eszébe nem jutott elhagyni ilyen miatt."


Az ilyet kell nagyon megbecsülni, meg a nőt is aki választotta. Ilyeneket olvasva mindig visszajön bennem kicsit a remény, hogy nem mindenki a bunkó pasikat választja.


Viszont kérdező, párod így ez alapján elég önzőnek hangzik. Te milyennek írnád le őt? Valamint belengette már hogy el akarna hagyni emiatt? Van alapja, vagy ez csak a te félelmed?

2020. febr. 25. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Eddig türelmesnek, de néha bekattan, hogy mennyi ideje nem volt már szex (szeptember-október környékén próbálkoztunk párszor, de nagyon fájt és kidörzsölődött akkor is a hüvelybemenetem, így inkább hagytuk megint)

Konkrétan nem mondta, hogy elhagyna, de látom rajta, hogy már egyre feszültebb emiatt. Meg hogy már minden nőt megnéz emiatt (futár, egész nap a városban mászkál...) Nem mondom, hogy nem bántanak az ilyen megjegyzései, de szerinte már rég magánorvoshoz kellett volna mennem, pedig nem igazán vet fel bennünket a pénz, egy méhszájseb fagyasztás pedig nem 5-10 ezer forint lenne...

2020. febr. 25. 01:21
 7/19 anonim ***** válasza:
99%
A helyedben keresnék egy másik orvost.
2020. febr. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben keresnék másik orvost.
2020. febr. 25. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben felkeresnék egy másik orvost.
2020. febr. 25. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Itt a városban elvileg ő a legjobb, főorvos, ezért gondoltam megbízhatok benne... De már tényleg lehet, hogy lassan keresek másikat.
2020. febr. 25. 03:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!