Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen agyi problémája van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen agyi problémája van a páromnak? (Már nem tudom ezt máshogy hívni..)

Figyelt kérdés
Pár honapja vagyunk egyutt (nem elunk meg egyutt). Nagyjabol tisztaban vagyok vele, hogy miket szeret (izles, etelek stb..) de azert nyilvan ennyi ido alatt még nem tudtam meg mindent rola. Mindig probalok a kedveben jarni, hogy jo legyen neki minden. Kovetkezo volt a legutobbi szitu: ott voltam nala 1 hetet, o napkozben dolgozott, en este vartam haza. Egyik nap kitalaltam, hogy fozok neki valamit mire hazajön, mert mindig csak rendelunk vagy elmegyunk valahova enni - korabban foztem mar neki, es ízlett neki a foztom. Gondoltam jol esne neki. Megirtam neki napkozben, hogy csinalok vacsit, visszairt, hogyha mar boltban vagyok, vegyek neki edesseget. Vettem neki 3 fajta edesseget, tudtommal mindet szereti, nyilvan azert is vettem azokat. Szeretettel vartam haza, pont kesz lettem mindennel mire megjott. Kiraktam neki talcara a kajat szepen. Itt kezdodtek a gondok. 1. Meglatta, hogy a 3 edesseg kozul 1 olyan, amit o nem is szeret, es elkezdett szidni, hogy minek veszek neki ilyet, majdpedig bekozolte, hogy inkabb ezt meg azt kellett volna vegyek helyette (ugyebar amikor korabban rakerdeztem, mit vegyek neki, nem mondott semmit.. raadasul amit a fejemhez vagott, hogy miert nem azt vettem, nem is tudtam rola, hogy szereti). 2. Belekostolt a kajaba: sotlan. Elkezdett flegmazni, hogy hogy adhatok neki olyan etelt, ami ilyen rossz (nekem izlett). Es innentol megindult a lejto.. ilyenkor barmit mondok, barmit ervelek, nem lehet ellene igazam. Hiaba kerek bocsanatot, hogy olyat vettem/foztem, ami neki nem izlik, semmi nem jo. Nem tudok ilyenkor jot szolni neki, de az is baj, ha csak csendben vagyok. Megkaptam, hogy egy agyatlan nyomorek vagyok, mert o tudta volna, hogy mit vegyen nekem ami jo, es en nem is ismerem ot es ne beszeljunk ma tobbet. Miert csinalja ezt? Milyen ez az embertipus? Ezenkivul, az esetek 80%-ban egy aranyos, kedves, szeretethianyos ferfi, aki mindent megad nekem. De van az egyutt toltott idonk kb 20%ában hogy rajon az ilyen 5 perc (inkabb 500 perc, mert ezekutan nem is akar velem beszelni mar hanem lefekszik aludni) es nem tudok vele mit kezdeni. Ha csendben vagyok az a baja, hogy “akkor ne is szolj hozzam” ha mondok valamit, az a baja, amit mondok.. ha megkerdezem, mit kellene erre mondanom, azt mondja “ezzel mindent el is mondtal”. Es o sosem lehet hibas semmiben, o sosem ker bocsanatot, neki mindig igaza van, ellene nem lehet érvelni, mert en egy hulye vagyok.. multkor ugyanilyen hisztit levagott, hogy bementem a boltba neki uditoert es 2 olyat vettem, amilyet legutobb is - mert tudtam hogy szereti - es hogy mindig csak ilyet hozok, o ezt nem issza meg mert mar unja… Akkor miért nem mondja meg, mielott bemegyek/kerdezem hogy milyet akar… semmi nem jo neki soha, de ezt be is ismerte egyszer, hogy neki nem lehet megfelelni.. megkaptam azt is a vacsora eset utan, hogy milyen nő vagyok en hogy nem tudok fozni (foztem mar neki korabban tobbszor is, azzal sose volt baja, a sutijeimet egyenesen imadja, ilyenkor ez hirtelen megis feledesbe merul nala).. mit tegyek vele? Normalis?…

jan. 29. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Semmilyen. Meghallgatnám őt is
jan. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nárcisztikus szerintem. De ha nem is a hajlam rá benne megvan szóval hagyd el ha jót akarsz magadnak, mert tisztára le fog építeni, talán még meg is fog verni és ez nem túlzás még egy kicsit se.
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el
jan. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Narcisztikus . Tipikus eset.


[link]

jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%

"...Es o sosem lehet hibas semmiben, o sosem ker bocsanatot, neki mindig igaza van, ellene nem lehet érvelni, mert en egy hulye vagyok..."


A nárci emberek sosem hibásak mindig a másik a hibás, nem lehet nekik megfelelni, mert önmagukkal sem elégedettek és sajnos pszichológus se tud rajtuk segíteni. Súlyos személyiségzavar és olyan szinten tönkretesz téged ha vele maradsz, hogy a saját testi/lelki épséged veszélybe fog kerülni. Még azt is megfogod kérdőjelezni, hogy a víz színtelen, vagy fehér, mert ő szerinte fehér. Képes lesz megverni aztán ígérgetni, hogy többet nem teszi, de rád fogja keni, hogy a te hibád volt azért kaptál, vagy azt, hogy túlérzékeny vagy, te vagy a beteg. Pedig nem, ő neki van komoly mentális betegsége ami nem gyógyítható úgyhogy menekülj!!!

jan. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
jan. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
28 mindketten
jan. 29. 20:43
 8/16 anonim ***** válasza:
39%

Bocs de csak odáig olvastam hogy "kiraktam neki tálcára" (kb 15. sor telefonon).

Nyilván troll kamukérdés, de azért megkérdezném hogy komolyan ilyen suttyó senkikért kéne bármit is megtenni mint a kérdésben leírt képzeletbeli pasi? Én egy kenyeret nem kennék meg vajjal ilyen szutyoknak, de egyébként senkinek aki nem kisgyerek. (Amúgy nem is teszem, cselekvőképes felnőtt ember a férjem, de ezek a vergődések itt pusztítóak...)

jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem gyerekes pasi,én értékelném,ha finom kajával várnál.Sok idő a főzés.
jan. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%

"Megkaptam, hogy egy agyatlan nyomorek vagyok"


Nem vagy az, de ha lenne egészséges önbecsülésed és önértékelésed, akkor az első ilyen megnyilvánulása után kisétáltál volna az ajtón és egyúttal az életéből.


Szerintem a "neki milyen agyi problémája van" kérdés helyett sokkal hasznosabb és fontosabb lenne arra koncentrálnod, hogy neked milyen problémáid vannak vele most, és milyen problémák várnak még rád, ha benne ragadsz ebben a kapcsolatban.


És érdemes lenne egy őszinte választ keresned magadban arra a kérdésre, hogy miért tűrsz el bárkitől is ilyen bánásmódot? Szerinted ezt érdemled?


Szerintem nem.

jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!