Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg fog haragudni a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fog haragudni a barátnőm ha nélküle akarok elutazni egy hétre?

Figyelt kérdés
Van barátnőm.Csak nemrég jöttünk össze.Viszont én most magányra vágyom,el akarom hagyni az országot legalább egy hétre.Szabadsàgot akarok kivenni és elutazni egy hétre külföldre egyedül.Nem fog rosszul esni a nőnek ha nem akarom hogy velem jöjjön?35/F

jan. 30. 14:17
A kérdező szavazást indított:
Nem érezném magam rosszul ha a párom nélkülem akarna elutazni.
Rosszul esne ha a párom nélkülem utazna el
21 szavazat
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
1 hónapja jöttünk össze kb de én most szeretnék egyedül lenni.Meg elegem is van már egy kicsit a magyarországi hangulatból.
jan. 30. 14:19
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Én tegnap beszéltem vele. Azt mondja, hogy menjél csak nyugodtan.Majd velem tölti el azt az egy hetet.
jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább majd furának tart, hogy egyedül utazol, vagy nem hiszi el.
jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De egyedüllétre vágyom egy másik országban.Nem baj ha körülöttem senki nem beszél majd magyarul,nem ismerkedni meg beszélgetni akarok kimenni csak feltöltődni.
jan. 30. 14:27
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Az én párom is el szokott utazni évente néhányszor nélkülem (bár ő trsasággal). Engem nem érdekelnek azok a helyek, ahova ő megy és nem szeretek messzire utazni, ezért nem bánom, ő hadd menjen.
jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem lenne gond, évente többször megesik mindkettőnk részéről. Vagyis inkább, hogy külön, pl családdal, barátokkal, munka ügyben. Egyedül csak úgy egyikünk se szeret utazni. Mi 2 éve vagyunk együtt, de az elején is utaztunk külön.
jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Nem tom, friss kapcsolatban én éjjel-nappal együtt akartam lenni a csajommal, szóval nekem fura. Mikor összejöttünk, baromira utáltam az életet, de ő feltöltött, kicsit meg is szelidített. De ez én vagyok. Beszéljétek meg.
jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

Leülsz majd Kassa főterén és cigarettázgatsz egy hétig? Vagy valami komolyabb terv is van kilátásba'?


Ahogy ismerem a barátnődet, olyan 35% esélyt adok, hogy megorrol rád.

jan. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Szállodában akarom tölteni azt az egy hetet és kirándulni akarok,vàrost nézni.Azért Kassánál messzebb akarok menni ha Kassàra mennék annyi erővel itthon is maradhatnék
jan. 30. 14:46
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Emberfüggő. Engem pl zavarna mert így is olyan kevés szabadnap jár hogy alig marad a közös nyaralásunkra.
jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!