Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kezdeményez? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kezdeményez? Én nyuszi vagyok hozzá.16/L

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú és azt hiszem én is neki, mert sokszor néz. Mikor szülinapja volt írtam neki, hogy bsz. :$ Mikor a közelében vagyok mindig izgulok, pláne mikor bámul..mit csináljak? :/
2010. okt. 23. 21:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és bámulj vissza:)
2010. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem tudom miről beszélgessek és hogy kezdjem el. :/
2010. okt. 23. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit drága, ha félsz, akkor még nem vagy készen arra, hogy pasizz. Ennyi.
2010. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Jules10 ***** válasza:
Tegyél fel mindent egy lapra: Menj oda hozzá, vedd fel a legelbűvölőbb mosolyodat, és közöld vele, hogy: Most hajlandó vagy magadtól elkérni a telefonszámomat, vagy én vagyok kénytelen megadni? ;)
2010. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és rángasd is meg kigülledt szemekkel, inkább mosolyogva, nehogy az őrült benyomást keltsd:D
2010. okt. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
höh :D tudod, nem a Te dolgod kezdeményezni, legfeljebb csak sugalmazhatod, hogy tetszik. Tőlem lerohanhatod, de normális esetben Neki kellene ezt megtennie. egyébként az is elég, ha mosolyogva köszönsz Neki. ha elpirulsz azt biztosan észreveszi és jelként kezeli :)
2010. okt. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!