Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem kezdeményez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem kezdeményez, pedig tudom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

nos, van egy fiú... 19 éves, én 15, korban pont jó. Elég érett lány vagyok.. Nem találkozom vele sokat, csak egy bizonyos ismerettségi körben néha. Régen nagyon tetszettem neki, és szerintem ez most is így van, de nem mutatja ki. :( amikor a közelemben van, eleinte nem nagyon néz rám, aztán elkezd rámpillantgatni és sokszor elkapjuk egymás tekintetét.

én nagyon szivesen összejönnék vele, de nem kezdeményez.. Mit tegyek? Annyira tetszik, jesszus....:) 15L


2011. okt. 1. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:

adj neki egy olyan egyértelmű jelet amire tud reagálni!!!!!

a pasik mindig ezt várják,hogy tudjanak lépni!!!!!

2011. okt. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
például?:) az apró mosolyokon,szemezgetéseken kívül mit vesznek annak?
2011. okt. 1. 07:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát mindenképp adj neki valami jelet, mert ahogy látom, nincs elég önbizalma közeledni.

Kicsit akkor dobd meg vele . :D


1.: Ha egy a baráti körötök, beszélj róla egy olyan barátjának erről, aki tudod, hogy majd elmondja neki. Ezzel önbizalma viszont nem lesz sokkal több.


2.: Szemezés, mosolygás - erre a két alappillérre kéne felépítened a történetet. Ne csak úgy mosolyogj, hogy "aranyos vagyok és mindenkire dobok egy-két vigyeszt", hanem vedd elő a lecsillogóbb tekinteted, próbálj a szemeddel is mosolyogni és ha egy kis ideig szemeztetek, süsd le a tekinteted, majd szinte rögtön, mielőtt elkapná a tekintetét, nézz ismét fel. Mosolyogj továbbra is.

Ha elmész mellette a barátnőddel, nézz a szemébe, mosolyogj úgy, ahogy fentebb is leírtam, majd néhány méter múlva fordulj meg. 100%, hogy össze fog találkozni a tekintetetek! :D

Ezekkel a trükkökkel ő érzi majd magát dominánsnak és valamivel több önbizalommal fog rendelkezni, amikor odamegy hozzád. :)


Remélem, valamennyire a segítségedre voltam, sok sikert! :D

2011. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha valamilyen jellel tudtodra adja,hogy tetszel neki,akkor te is adj valamilyen jelet,ő abból már tudni fogja,hogy szabad a pálya!!!!..neked kell jelet adni,hogy ő biztos legyen a dolgába,így ő érezni fogja,hogy nem közömbös neked,és sokkal bátrabb lesz....ne lépj sokat,csak annyit amennyit kell,hagyd meg neki a lehetőséget!!!!!!!!!!!
2011. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mért vagy benne olyan biztos hogy be jossz neki? Azt írtad a srác 19. Na abban a korban ha valaki bejön akkor nem bénázok. Oda megyek és csinálom. 1 vagy 2 jelből ne következtess arra h valakinek tetszel. Szoktam én is hogy hosszan szemezek vele, de úgy fogom fel mint ha barátok lennénk.és ő is.:..
2011. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!