Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen az ideális nő belső tulajdonsága, viselkedése?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2010. okt. 23. 22:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
71%
Minden nő egy csoda. Én azt tudom leginkább megbecsülni aki erős és ki meri mutatni az érzéseit, merészebb gondolatait is. Ritka aki alapból ilyen, abba szoktam általában beleszeretni. De ha látom, hogy aranyos és szégyellősebb, belőle is ki lehet hozni idővel. :)
2010. okt. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Fiatal korom ellenére talán hasznos lehet amit írok (17/F)

Szerintem egy nő legyen nagyon aranyos azt mindenki szereti és ne vegyen mindent túl komolyan, ha ha oltják azon nevetni kell és nem megsértődni, persze mindennek van határa. Külsőre pedig én azt tudom javasolni hogy ne akarj semmilyen stílushoz tartozni, inkább egyszerű farmer póló. Testre pedig nem tudok sokat mondani mindenkinek más tetszik.elsősorban magadnak akarj tetszeni és ha magadnak tetszel jobb lesz a kisugárzásod is..... Remélem tudtam segíteni.

2010. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos, szép, különleges, szép mosoly, nevessen sokat. Legyen megértő, kedves, "szerény", partizós, "vadállat", határozott, vicces, "mindeki szereti", nem ribi.. , művelt, eszes. Legyen figyelemfelkeltő, öltözzön szexisen..
2010. okt. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!