Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyjam vagy próbáljuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy próbáljuk megmenteni? 22l 29f

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy 2 hónapja vagyunk együtt párommal,és ahogy egyre jobban megismerem kezdek kiabrándulni belőle. Ha már ilyen hamar problémáink adódnak felesleges folytatni? Néha inkább már egyedül lennék. De viszont szeretem is , vannak tényleg remek tulajdonsagai, de tanácstalan vagyok mi lenne a legjobb.

febr. 1. 06:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nincs mit megmenteni nem illetek össze...
febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap? Kezdesz kiábrándulni belőle, ahogy jobban megismered, ennél nem kell több ok, hogy hagyd a fenébe. Ezen nincs mit menteni, nem a pasiba vagy szerelmes, hanem a szerelembe.
febr. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nemtudom mi van velem, mert ha együtt vagyunk szeretek hozzá bújni is, neten is sokat beszélgetünk. De van pár dolog ami nagyon zavar benne,csak nemtudom én vagyok-e már ennyire sokra vágyó vagy mást is zavarna-e...


Az első ami miatt igazából csak csalódott voltam hogy elhivott mozizni, és ugye én felajanlottam hogy a részem állom, ő pedig simán elvette, és még utána is láttam rajta hogy sajnálta rá azt a kevés pénzt is ,pedig az ő ötlete volt. És nehogy azt higyjetek hogy a penzére megyek, de első randira ne sajnaljon már tőlem ennyit, utána meg mehetne simán felesbe.


Ha náluk vagyok nemszokott megkinalni kajával, vagyis mostanság már megkerdezi igaz de én szégyenlős vagyok amit tud is így max akkor ennék ha tényleg szedne nekem kicsit.


Ha együtt alszunk általában sokkal hamarabb elalszik én meg unatkozok utána ( nem arról van szó ha fáradt aludjon , de mikor egyedül van hajnalokig fent marad ,velem meg már 9 kor alszik vagy 8 kor...)


Mindig ígér valamit de utána sose tartja be. Pl: szulinapomra ugyvolthogy könyvet kapok tőle, direkt nem rendeltem meg magamnak, de inkább mást adott. És nem arról van szó , tudom hogy drága mert olyan 5-6k kb, csak hogy szinte megigerte én meg vártam hogy azt kapok, így kicsit csalódott voltam. Persze örültem annak is amit kaptam csak hát értitek..


És ami még eléggé zavar hogy én mindig meghivom,azt veszek neki amiről tudom hogy örülni fog, gondolkodok rajta hogy tényleg jó legyen neki. Lényegében uyg érzem hogy lány létemre nem sajnálom tőle a pénzt ő viszont fordítva igen. És persze panaszkodik is hogy nincs pénz sose, pedig dupla annyit keress mint én.


Aki vegigolvasta ezt a katyvaszt annak hálásvagyok😅

febr. 1. 07:17
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

Jézusmária…olyannal össze se jönnék, aki sajnálja tőlem a pénzt:D

KUKA!!!

Nehogy te mentegetőzz még, hogy nem a pénzére mész, édes istenem!🤦🏻‍♀️

Sosem lesz jobb, sőt. Aki fillérbaszó, az is marad.

febr. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Ha neked ez nem felel meg, mert rosszul érzed magad benne, akkor ne maradj benne. Most ha én azt írom, hogy szerintem ez nem probléma, mert én mondjuk eddig is ilyen pasikkal voltam és én ezt mind elfogadtam, attól te még rosszul fogod magad érezni ebben a kapcsolatban nem?Szóval az hogy más ember mit tart elfogadhatónak az szubjektív.
febr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nekem kell döntenem, csak nemtudom eldonteni jogos-e. Azért kértem külső szemlelok segítségét, más is igy latja e vagy csak en reagalom ezt túl, a családom nyilván nekem adna igazat és így nehéz.
febr. 1. 08:00
 7/23 anonim ***** válasza:
79%

Az a jogos ilyenekben, amit te annak érzel.

A saját érzéseid jogosak.

Attól, hogy azt mondja valaki, nem jogos, még ne értékeld le a saját érzéseidet.

Senki másé nem számít ebben. Te vagy benne, te viseled el.

Én nem tűrném ezt. Neked sem kell, ha rosszul érzed magad benne (nem csoda).

febr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Nem érzed magad jól mellette. Ő nem figyel oda rád, sajnálja a pénzt tőled. Vess véget a dolognak. Később csak rosszabb lesz. Ha már most 2 hónap alatt, gondok adódnak, mi lesz Később?
febr. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

Kérdező csúnyán mondhatni, hogy csak szexre tart. És mégcsak meg sem játssza magát!

Nagyon jó, hogy nem teszi és így nem kell rá hónapokat, vagy akár egy teljes 1 évet pazarolni. Tedd ki, ne félj akad más, aki nem fogja tőled sajnálni az ételt.

Azért ha már azt sajnálja tőled ott már vannak gondok rendesen.

El tudja nézni, hogy mindenki eszik körülötted csak te nem mikor szeret? Dehogy szeret! Kihasznál. Légy hálás, hogy ilyen hamar kiderült, legyen jó tanulópénz. Jegyezd meg, hogy az a pasi, aki még az első kettő randit se állja az téged, mint nőt egyáltalán nem tisztel és azonnal dobjad ott randi után/közben.

febr. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
67%
Mondjuk aki 5-6 ezret sajnál a párja ajándékára az nagyon gáz. Kb csak veled van mert nincs jobb,meg legalább van kivel szexelni...
febr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!