Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszú párkapcsolatban/házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú párkapcsolatban/házasságban mi volt a legtöbb idő amit szex nélkül töltöttetek? N

Figyelt kérdés
febr. 1. 19:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Most tartunk kb 12 évnél:) N
febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
26%
2 év, férfi vagyok. De vége is lett a házasságnak. Mikor újból együtt voltunk voltak meglepetések, mármint nekem vele szemben.
febr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azta, és mi az oka ennek a hosszú időnek? Ti nem igényeltétek, vagy a párotok nem?
febr. 1. 19:44
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Nekem a párom nem, jóval idősebb tőlem. 1-es voltam.
febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%

#4!

Minek állsz le jóval idősebb pasival? Nem volt fiatalabb? Vagy viszketett!? 😁😁😁😁

febr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
Három hónap. Fiatalok vagyunk és két éve vagyunk házasok.
febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%
4 hónapja, jelenleg is tart. Fiatalok vagyunk, 10 éve együtt. Nem tudom mi az oka, egyelőre ott tartunk, hogy nem akar beszélni róla a párom, hogy miért nem, azt mondja majd megjavul.
febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
32%
1 év
febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
23%

Jesszus, teljesen el vagyok hűlve a válaszokon... Nyilván ha a párom beteg lenne és emiatt nem lehetne akkor tudomásul venném és kitartanék mellette.

Két hónap volt a legtöbb idő, mikor a párom várandós volt a gyermekünkkel.

febr. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem mérjük, nem vezetjük sehol és nem is számoljuk a mennyiséget, így nem tudom megmondani, és nem is érdekel. Van elég mindkettőnk részére.
febr. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!