Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntene más a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan döntene más a helyemben?

Figyelt kérdés

Adott a szitu:


17 évesen összejöttem egy sráccal (akkor volt 24 éves), jelenleg is együtt vagyunk. Mindenben ő volt nekem az első, jelenleg is az. Jelenleg 23 éves vagyok, nagyon jól viselkedik a kapcsolatban, szeret, imád, szerelmes belem, szereti a családom, és fordítva. (Vannak apró hibái persze mint más párkapcsolatban). Én már nem igazán vagyok szerelmes, de nagyon szeretem. Mimdenki avval jön, hogy nagyon nem normalis ha csak 1 pasival voltam, tapasztalni/élni kellene még.



Nehéz a döntés...



febr. 2. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szereted? Jól működik a kapcsolat? Boldog vagy?
febr. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem (a lila felhős, gyomorremegős) elmúlik egy idő után. Ha öröm tölt el, valahányszor a párodra gondolsz, ha jó érzés, mikor a közeledben van, ha a testi kapcsolat jól működik, ha közösek a terveitek, akkor nincs baj. Ha ezek nincsenek meg, az viszont nem normális.
febr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
A leírtak alapján szakítani fogtok.
febr. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

De, teljesen normális, ha egy pasival éled le akár az egész életed, amennyiben jó a kapcsolat. Az nem normális, ha valaki csak azért rúg fel egy jól működő kapcsolatot, mert mással is akar szexelni. Lehet, hogy ezt a döntést nagyon megbánnád.

Ezzel együtt is lehet, hogy nem vele fogod leélni az életed. Lehet, hogy 5-10-50 év múlva megromlik annyira, hogy különmentek.


Akkor szakíts, ha nem akarsz már vele lenni. De akkor majd ne halogasd!



Személy szerint több párt is ismerek, akik gimi óta együtt vannak, ők voltak és maradtak egymásnak az elsők, illetve a nőnek a férje, 40-65 közti korosztályban. Tehát elég jól meg lehet jósolni, hogy nem valószínű, hogy elválnak.

febr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztonságban vagy 17 éves korod óta. Mit meg nem adnék ezért.
febr. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted, maradj vele, ha nem szereted, akkor menj szét. Ezt a hülye dumát hogy nem élted ki magad meg felejtsd el!
febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha már viszket a pnád, akkor az már megmarad. Aztán a nagy kiélés című fejezet után csak egy kiégett, üres roncs leszel, amikor már a 30. kan ment át rajtad, és csak ennyire tart érdemesnek. Megéri?
febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha szerelmes vagy,jól érzed magad abban a kapcsolatban, akkor xard le, mit gondolnak a többiek. Nem értem, mi ebben a "nehéz döntés".Ez a te életed, ha neked jó,akkor jó. Valószínűleg csak irigyek, hogy te egyből megtaláltad, akivel jó lesz.;És már 6 éve szeretitek egymást. Lehet az is,hogy csak okoskodni akarnak; hogy megveregezhessék a saját vállukat, hogy ők most ,,milyen jót mondtak." Szereted őt & ő is téged kölcsönösen, vagy nem? Csak ennyi a kérdés. Meg hogy el tudod-e képzelni vele az életed,szeretnéd-e vele leélni. Mások ebbe ne rondítsanak bele az okoskodásukkal. Ha te meg ettől -az ő okoskodásuktól-elbizonytalanodtál, akkor van egy rossz hírem. Véleményem szerint, lehet, hogy nem is szereted te a párodat annyira, ha képes voltál mások miatt fontolóra venni a szakítást (holott jól érzed magad ebben a kapcsolatban. Akkor hogy' fordulhat meg a fejedben(, hogy mérlegeld), hogy mások unszolására szakíts? Amikor neked most elvileg jó.)

Direkt írtam ilyen keményen,hogy kapjál már észhez, hogy ne mások határozzák már meg/ irányozzák be, hogy neked mi a jó.

febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha TÉNYLEG szeretnéd akkor fel sem merülne benned, hogy még "tapasztalni" akarj, mert tudnád, éreznéd hogy a lehető legjobbat találtad meg.

Szereted... de már nem lángolóan, már csak a megszokás szeretetével. Ezért bizonytalankodsz egyre jobban.

febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem érzése elmúlik és a szeretet érzése marad meg. De ha minden jó együtt, te felrúgnád ezt egy bizonytalanért? És ha még 60 évesen is egyedül maradsz? Mert senkivel nem lesz meg ennyire a közös hang? Ez csak egy kisarkítás.

Ki akar ennyire hatni rád, hogy éljél még, meg legyél együtt több pasival?

Te boldog vagy ebben a kapcsolatban?

febr. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!