Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Párom pakisztáni Angliában élünk már másfél éve élünk együtt és kb két hete elég sokat veszekedtunk és egyszer addig fajult a dolog hogy mérgemben felpofoztam erre ő olyan erősen arcon ütött hogy a szám is felrepedt nagyon meglepődtem soha nem volt agresszív és kenyérre lehet kenni pár napra elmentem az egyik barátnőmhöz mert teljesen lesokkolt

Azóta visszajöttem nem veszekszunk olyan mint a Kisangyal és nem győz bocsánatot kérni stb de valahol mégis bennem van és rosszul esik hogy ennyire durván megutott bár enis hibás voltam mert nem kellett volna megpofozni de ő azért jóval erősebb mint én


nov. 16. 12:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Azóta visszajöttem" - Szerintem ez hiba volt. Már semmi dolgotok egymással.
nov. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De szeretem nagyon és tudom hogy ő is engem és emberek vagyunk néha követünk el hibákat nem?
nov. 16. 12:49
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanaz a vitakulturatok, passzoltok egymashoz. Az, hogy erosebb nalad, azelott kene eszedbe jusson, mielott jatszod az agyad.
nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Megérdemlitek egymást, ne haragudj.
nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok az erőszak híve, de megérdemelted az arcba vágást. Úgy kell neked. Fordított esetben ha ő kevert volna le neked és te vissza ugyanazt gondolnám.


Egyébként nem fog köztetek működni egészséges keretek közt a kapcsolat soha! Tök mindegy milyen nemzetiségű valaki neked nincs jogod megpofozni csak azért, mert nő vagy!


Ki fog téged dobni ha kommunikáció helyett vitatkozol és verekedsz.


Remélem gyermek nem lesz képben soha!

nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szakítást javaslok és dühkezelési terápiát számodra. Egy kis tiszteletet tanulni és önkritikát, illetve önbecsülést mert irtózatosan rád fér!
nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"De szeretem nagyon és tudom hogy ő is engem és emberek vagyunk néha követünk el hibákat nem?"


Tehát szerinted tök normális, hogy megütitek egymást, ilyen értékrenddel minek teszel itt fel kérdést, hogy ki és mit csinálna a helyedben?

nov. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Két hete miről veszekedtek? Helyrehoztátok a vita tárgyát, vagy a szőnyeg alá van söpörve? Ha el van simákolva újra elő fog bukkanni és lehet majd ő üt először de nem biztos hogy lesz erőd visszaütni. Azzal tisztában vagy, hogy értelmes emberek nem pofozkodnak hanem beszélgetnek és javítanak amin kell? Mindketten ostobák vagytok, de főleg te, mert azt hiszed ami köztetek van az szerelem holott mérgező kapcsolatban vagytok.
nov. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt te vagy a hibás. Te ütöttél először és még neked áll feljebb?? Az agyam eldobom. Igen, nő vagyok, de nőként sem üthetsz meg pasit, nem csak fordítva. Tudod...egyenlőség vagymi.
nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Igen, emberek vagyunk, hibázunk, de nem mindegy, mit. Én SOHA nem emelnék kezet senkire, főleg nem arra, akit szeretek. Kiabálnék, ajtókat vagdosnék, de nem ütném meg. És tudom, hogy Ő se engem! Előbb rúgnánk bele falba, ajtóba... stb.

N

nov. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!