Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben ?

Figyelt kérdés

Házas férfi voltam egy hónapja válófélben vagyok. Volt egy rossz házasságom és amíg tartott megismertem egy nőt. Ő is Házas volt. Mind a ketten tiszteltük a házasságunkat azonban ahogy egyre többet éreztem én beadtam a kulcsot. A nő mai napig Házas. Idő közben megromlott a kapcsolatunk, mivel a volt feleségem elég csúnyán alámásott, olyan dolgokat mondott a nőnek ( én hülye elmondtam ) ami miatt egészen mostanáig szinte nem is szólt hozzám ez a nő.

Én próbáltam megbeszélni vele, majd két napja közölte velem a másik, hogy várandós a férjétől.


Mind a ketten éreztünk a másik iránt, vagy érzünk is, rajta is látom, hogy attól függetlenül hogy haragszik rám, továbbra is érez irántam. Elmondása szerint véletlen volt és nem tudja mit tegyen, ahogy én sem.


Mi lenne a helyes ? Én jót akarok neki azonban teljesen letaglozott. Azt is tudom, hogy kvázi semmi közöm hozzá. Azt se értem miért mondta el pont nekem, mikor eddig hozzám se szólt. Más nem tudja, csak én.

Ti mit tennétek?


2023. okt. 9. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvalnek, arra a nőre katalizátorkent tekintenek, aki most gyermeket vár és kihevernem a nőket majd később lenne kapcsolatom addig max szex
2023. okt. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elválnék függetlenül a házas nőtől és soha többet nem tenném magam vele. Nevelje a gyereket, te meg keress hozzádvaló nőt ha kihevered.
2023. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Két szék közül a földre estél, előfordul. Válj el szépen és kezdj új életet.
2023. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi teendőd nincs.

A baba, válás az ő döntése. Éld az életed tovább. A jelek szerint ő nem fog részt venni benne, nem akar.

2023. okt. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!