Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tervezzek közös progrma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tervezzek közös progrmaokat, utazást a párommal, ha ő alapvetően nem egy utazós típus, plusz nem ugyanolyan az anyagi helyzete?

Figyelt kérdés

Nekem sincs túl sok félretett pénzem, pár millió, de nagyon nem is gyűjtök most semmire, viszont rengeteg szabadnapom van tavalyról is, szívesen utaznék. Párom alapból messze lakik tőlem, plusz utazás nekem már az, hogy hozzá megyek. Emellett van egy kutyája, óradíjban dolgozik, jelenkeg nagyon max úgy tudna kivenni egy napot, ha azt a napot lecsúsztatja.


Nekem viszont rengeteg szabadnapom lenne, amit kb két hónapon belül el kellene "költeni". Nem nagyon vannak ismerőseim, akikkel utazhatnék, család is idős már meg elfoglalt, plusz tuti konfliktus tárgya lenne, ha egyedül mennék.


Benne van az is, hogy mások a lehetőségek, a párom inkább egy otthon ülősebb típus, meg kb huszadannyi helyen járt mar a világban mint én. Neki pl Bécs is egy hatalmas dolog, míg én mondjuk inkább Dubaiban, Spanyolországban, Távol-Keletben gondolkozom.



febr. 3. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha még nem ébredtél rá arra, hogy "az ellentétek vonzzák egymást" kifejezés egy nagy kamu, akkor talán a tini párkapcsolatok kategóriában kellene próbálkoznod.
febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha otthonülős típus, miért erőlteted? Ő élvezi az utakat valójában vagy csak érted teszi??
febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetek össze. Az elsőnek pedig igaza van abban, hogy nem az ellentétek vonzzák egymást, hanem a hasonlóságok. :(
febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LuckyLevi ***** válasza:
57%
Pék vagy?
febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nagyon fontos szempont volt, hogy a párom is szeressen utazni és képes legyen rá költeni magától is. Mielőtt összejöttünk is utaztunk és együtt is szeretünk, mivel mindkettőnk számára fontosak a közös élmények. Nem szerencsés, ha egy párkapcsolatban az egyik félnek valamire van igénye, a másiknak meg nincs.
febr. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább sehogy. A korábbi kapcsolataimban hasonló volt a helyzet, annyi különbséggel, hogy alapvetően nem az utazás volt a prioritás. Ha voltunk is valahol pl egy hosszú hétvégére,azt is én találtam ki.


Tavaly már azért elég jó tőkém meg időm is lett volna az utazáshoz, de az exemmel, de mindig közbe jött valami. Aztán szakítottam vele és befizettem magam csoportos utakra. November óta 4 utazáson voltam.

Az egyiken megismerkedtem egy férfival, akivel összejöttünk.


Vele már lehet mindenféle programot tervezni, mert ő alapvetően is aktív életet él és ha kitalálok valamint, akkor nem elutasító.

febr. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
68%
Csak a fő kérdésre válaszolva: marad a videómegosztókon nézhető utifilmek.
febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ő inkább zárkózottabb vagy kiélte magát és neked van több lehetőséged, akkor nem igazán csinálhat belőle vitát. Én utazok párommal és nélküle is. Beszéljétek meg, hogy hová mentek együtt és hová mész egyedül.


35/F

febr. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!