Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak. Megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak. Megismerkedtem 1 sráccal (neten xd) :S:S? A lentiekből leszürtem h békén kéne hagynom? Nem:O?

Figyelt kérdés
1 hete ismertem meg tök jóba lettünk........ és bókolt meg minden szal.... flörtöltünk ink igy mondanám aztán az első beszélgetésünk után kb 3 nappal már le se fikázott (van 1 tippem valoszinüleg idegesitettem :S) tegnap rohattul bonko voltam vle mert már elegem volt h egy paraszt ... eléggé magára vette... és azt mondta h most haggyam békén 1 kicsit erre én sztem nm kicsit foglak békén hagyni :S és kijelentkeztem (nm tiltottam le) és azóta nm irt pedin ő akk még bőven fönt olt sztem :S
2010. okt. 24. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

"erre én sztem nm kicsit foglak békén hagyni :S "

Ezek után mit vársz? Nem is ismered a srácot,erre már idegesíted,és mikor megkér hogy hagyd egy kicsit ezt írod neki.... Mit vársz ezek után???Hogy tomboljon hogy jajjj sziiaaa ?? Szépen elb*sztad..Írj neki te hogy ne haragudjon a múltkoriért...

2010. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe, hogy 12-13-14 éves vagy?:)
2010. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
annyivok ajánlom h ne nézzél ennyinek :P :D xdxdxdxdxd
2010. okt. 24. 10:25
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és már mondtam neki h ne vegye komolyan amiket irok... és mennyibe h az első komizó fiu?...
2010. okt. 24. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne megtanulni helyesen írni!
2010. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Láma vagy
2010. okt. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ja és tod gépirással elég nehéz helyesen irni!
2010. okt. 24. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!