Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gyanakodnátok?

Figyelt kérdés
Párommal 2éve vagyunk együtt.Nem rég érkezett haza 5hétig volt külföldön dolgozni.Mikor hazaért elkértem a telefonját.Sosem turkálok benne csak telefonálnom kellett.Észre vettem hogy az egész híváslistát törölte.Nem különösebben érdekelt de nem jellemző rá.Tegnap elmesélte hogy kèt kolléga is azon volt hogy megcsalják a párjukat.El is mentek bulizni de azt letagadta hogy ő is ment volna.Természetesen tudom hogy ment velük még ez sem zavart.Viszont tegnap este teregettem a ruháit ès több szőke hajszálra lettem figyelmes.Mikor viccelődve mondtam neki hogy legközelebb jobban figyeljen a részletekre elég zaklatott lett.Hebegett habogott ez már gyanús lett számomra.Szerintetek van ok gyanakodni?
2018. júl. 31. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Van.
2018. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Van sajnos
2018. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Aha 😢
2018. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Először is fennakadtam azon,hogy neked nincs telefonod, hogy elkéregeted tőle ha hivni akarsz? Mert ezek szerint nem először történt ha tudod, hogy nem szokta törölni a listát. Persze nekem is volt már kezemben a párom telefonja meg neki is az enyém de nem igazán figyelem, hogy mi van benne. Vagyis azt sem tudnám ha valami eltűnne belőle.

Másrészt igen van okod gyanakodni ha ezek a dolgok feltűntek. Sőt, talán a hajszálak miatt ez már több mint gyanú.

2018. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ez úgy történt hogy az áramszolgáltató telefonszámát kerestem interneten és az övébe pötyögtem be mivel nem tudtam átmásolni a sajátomba.Azért csak megüti az ember szemét hogy teljesen üres a lista.
2018. júl. 31. 16:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezek baljós árnyak.
2018. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Gyanús a dolog.
2018. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy szőke, akkor baj van
2018. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen
2018. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Gyanakodom, hogy ez egy kamukérdés.
2018. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!