Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ebben a esetben gyanakodnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a esetben gyanakodnátok, hogy megcsalnak?

Figyelt kérdés
Egyik nap láttam közösségi oldalon,hogy párom kommentelt valamit egy kérdés alá. Amit írt meglepett és alákommmenteltem. Utána odajött hozzám,hogy ezt hogy képzeltem és azonnal töröljük le amit írtam, mert egy kollégája kommentjére reagált(egy nő). És végig erősödött, hogy de, töröljem le, a kolleginaja írni fog nekem, mérges lesz stb...persze semmi nem történt. Miért viselkedett ilyen furán?
2021. máj. 31. 11:50
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Ebben *az esetben lett volna...:)
2021. máj. 31. 11:51
 2/24 A kérdező kommentje:
És *erősködött :'D
2021. máj. 31. 11:52
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a kommented?
2021. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Semmi különös, az volt a lenyege,hogy nem szereti az olivabogyót. Én már nem is emlékszem mit léptem erre pontosan, de meglepődtem, mert mindig vesz nekünk is otthonra.
2021. máj. 31. 11:54
 5/24 A kérdező kommentje:
Ez pár hete volt, de valamiért most elkezdett motoszkálni bennem,hogy ez nem normális, ahogy lereagálta.
2021. máj. 31. 11:55
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Erre igy nem lehet mit mondani
2021. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Esélyes, hogy a "kolléganő" etetve van. Vagy nem tud rólad, vagy a "válófélben vagyok" kezdetű mese van.

Szóval igen.

2021. máj. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan, ilyen értelmetlen történetet. Én nem értem mit éreztek, mikor ilyen kusza történetet írtok le és várjátok a megoldást.
2021. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Hidd el, nem értelmetlen. Talán ahogy leírtam..eléggé mellbevágott, mikor egy ilyen kis semmiség miatt hisztit csapott,hogy szüntessék meg amit leírtam,mert különben "jön" a kolléganő...mikor én vagyok elvileg a párja. Ja, és még engem vádolt,hogy féltékenységből írtam oda azt,amit.
2021. máj. 31. 12:08
 10/24 A kérdező kommentje:
*szüntessem meg. Az autocorrect legyőzött. Ez van.
2021. máj. 31. 12:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!