Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más tényleg könnyebben túllép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más tényleg könnyebben túllép ezen, én vagyok túl birtokló?

Figyelt kérdés
Exem három hét szünet után újrakezdené, de bevallotta, hogy ezekben a hetekben volt másik férfival. Szeretem, de ezen nehezen lépnék túl. Egyébként ő szakított, és nem több éves, csak 4 hónapos kapcsolat volt, és tényleg sokat vitáztunk, sok probléma volt. Több férfi és női barátom is azt mondta, hogy ha szereti a másikat, akkor túl tudna ezen lépni, mert nem voltak együtt ebben az időszakban, és nem egy több éves kapcsolatról van szó, ahol már nagyon szoros a kötelék. Tényleg én látom ezt ennyire máshogy? Azt is tudom, hogy felmelegítve csak a káposzta jó, de most az érdekelne, hogy tényleg az én önzőségem és túlzott birtoklási vágyam az, ha ezen nem tudok túllépni? Elfogadhatóbb lenne ez, ha az újrakezdésig mondjuk nem pár hét, hanem több hónap telne el?
febr. 13. 17:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Beteges vagy.
febr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Én sem tudnék túllépni rajta. Nem megcsalás, de messze nem csak a megcsalás lehet ok a szakításra.
febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy pár hónapos kapcsolatban már most sok volt a vita. Akkor mit vársz ezután? Jön egy ujabb faszi a csajnak a ki tetszik de nem akar megcsalni ezért inkább szakít aztán megint visszakuncsorogja magát? Mert ez kb olyan. A csaj nem szeret téged és szerintem te sem őt. Máskülönben a rózsaszín időszakban nem lettek volna viták. Nincs értelme újra kezdeni lényegtelen az hogy a szünet alatt mással volt.
febr. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván egyéntől függ, hogy kinek mi fér bele. Én teljesen megértelek, mert én is ilyen vagyok. Sőt, szexkapcsolatba sem megyek bele, ha tudom, hogy van rajtam kívül más is.


Mondjuk én vissza sem engednék ilyen nőt aki egyszer elhagyott. Így meg pláne nem, hogy az alatt a 3 hét alatt volt másokkal is. Tuti, hogy nem szeret téged.

febr. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

"csak 4 hónapos kapcsolat volt, és tényleg sokat vitáztunk, sok probléma volt"

Na ezen biztosan nem tenném túl magam. Egy idegörlő sz@r volt az egész. Az exed nem talált megfelelő helyettest, persze, hogy visszamenne hozzád. Nem egymásnak vagytok teremtve. Kivéve, ha szerettek gyötrődni.

febr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha szóval egyből ahogy vége lett megdugatta mással magát... Nem azt mondom, hogy ez megcsalás, de akkor is gáz! Nem nézném el.
febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azert se kezdenék vele, meŕt vége,??mással volt, azutan az nem jött be, és most visszakúszna?

Ugy néz ki, a másiknak is csak dobta.

febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én elküldeném a francba. Szórakozzon mással.
febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ő szakított...azért hogy k*felhessen mással? Nemár..azért akár békülni elvileg mert téged szeret. Akkor hogy feküdt össze mással? Ráadásul ennyi idő alatt.


Valószínű "élni" akart ahogy páran nevezik, de vagy nem kapta meg azt a figyelmet mástól amit tőled vagy hoppon maradt, rájöttégsem erre van szüksége. Aztan 2 év múlva leheg megint így érzi.

Erre van szükséged? Egyébként nem lennék ennyire ítélkező de ez nagyon átlátszó szituáció szerintem.

Hagyd őt, találsz egy hozzád való lányt.

febr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én neked adok igazat. Pár hónap után dob, megcsal, majd jönne vissza hozzád. Még szép, hogy zavar. Ha kis eszed van, vissza se engeded az életedbe. Minek? Hogy megint dobjon, amint jön egy másik pasi?
febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!