Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzek így?

Figyelt kérdés

Az előző párom úgy szakított hogy már volt valakije, volt már több barátnőm de egyikkel se volt ilyen viszont traumaként bennem maradt.


Most van egy párom és elég idő telt el a kettő között de mikor nem vagyok vele aggódom hogy irogat e másnak vagy tényleg otthon van e és sokszor ez miatt van hogy félek vagy rosszul érzem magam ezen hogy lehet segíteni?


febr. 16. 18:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Kommunikációval.


Párkapcsolati-, szexuális-, és egyéb komoly traumákról beszélni kell.


Ha nem tudsz bízni a párodban, a kapcsolat ingatag lábakon áll. A bizalomhoz meg kell a másik ismerete, különben légvárakat építesz.

Ahhoz, hogy megismerj valakit, mély, őszinte beszélgetések kellenek.

febr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
át érzem nem is tudom hogy lehet újra építeni azt magamban hogy megbízak újra másban, én addig nem kezdek új lánnyal amíg ez bennem nincs rendben
febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minden emberrel más a kapcsolatunk. Bízni kell, máshogy nem megy.
febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!