Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget kellene vetnem a 4 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget kellene vetnem a 4 éves kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, közös lakás, kocsi, kutya. Remek ember, klassz partner, szeret engem, figyelmes, intelligens, jó egzisztenciájú, kedves, de a szexuális életünk halott és már nekem sincs kedvem tenni ellene. Az okát a mai napig nem tudom, csak tippelgetek, bár beszéltünk róla de hiába. Vártam eljegyzésre az elmúlt 1-2 évben, de nem történt meg, most pedig már a gondolatától is ver a víz.


Mindettől függetlenül évekig boldog voltam mellette, biztonságban éreztem magam, terveztem a jövőt, azt hittem, hogy megvan az igazi. Egy hónapja viszont bekattant nálam valami, unatkozom, hiányzik a szex, hiányzik az összes exem (természetesen nem hiányoznak, de már ezt érzem), nem akarok már jövőt építeni. Velem van a gond? Félek, hogy egy jó partnert dobok el magamtól. Illetve a közös életünket is tönkreteszem egy bizonytalan jövő érdekében. Nem vagyunk már fiatalok 28 évesek.

Ráadásul egy csomó hosszúhétvége, utazás és program le van foglalva hónapokkal előre. Várjak még hátha kijövök ebből?


febr. 16. 21:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Igen! Véget.
febr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Ennek már annyi.
febr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Esélyt sem láttok arra, hogy ez visszafordul? Mitől ábrándultam ki ilyen hirtelen?
febr. 16. 22:32
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"hiányzik az összes exem (természetesen nem hiányoznak, de már ezt érzem)"


Bocs, de mi van?! Hiányoznak, de nem hiányoznak.


Ami meg a kérdést illeti, azt írtad, hiányzik a szex, meg hogy unatkozol.

Ezért ábrándulhattál ki. (legalábbis a leírtak alapján)

febr. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Magától nem, nem fog változni. Mégis mit vársz, hogy varázsütésre minden happy lesz, vad szex meg izgalmak? Csak úgy random, mert mittudomén épp kedd van?


Egy kapcsolatot akarni kell, és tenni érte, ha ez nincs meg, magától mit történne?


Ha nem akarsz tenni érte, már nem érdekel, akkor igen, megette a fene.

febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Te se akarod mar ezt a kapcsolatot, o sem akarja. Egyikotok sem tesz erte tobbet annal, hogy a booking.com-on foglaljatok a fancy nyaralasokat. Mintha az lenne a kapcsolat sava-borsa.
febr. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ezt a kapcsolatot. Keress olyat aki tuzbe hoz es te is ot. Ahol mar nincs szex vagy kieroltetett,annak a kapxsolatnak lottek. Erdemes felkeszulni a kirugasara.
febr. 17. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

4ev után halott a szexuális élet ez nagyon korai. Ha nem tesztek érte nem is fog változni. Nincs értelme tovább húzni. Bárki bármit mond a szex nagyon is fontos egy kapcsolatban ha ez nem működik az egész nem ér semmit.

Ezt nőként mondom 20+eves házassággal a hátam mögött.

febr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érezteti veled mennyire fontos vagy neki?

Nem túl kedves vadidegen nőkkel?

Ezek könnyen vàgycsökkentőek lehetnek.

febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
28 éves vagy, ne temesd már magad azzal, hogy nem vagy fiatal. Jelenleg sokkal több esélyed van lépni és megtalálni a megfelelő partnert/párkapcsolatot,mint 30+-an akár egy/több gyerekkel. 4 év baromi kevés idő ahhoz, hogy halott legyen a szexuális kapcsolatotok.
febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!