Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belezúgtam egy tetováló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam egy tetováló művészbe.4 éves kapcsolatom van, de most épp egy hullámvölgy alján vagyunk. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Eredetileg, nem ehhez a sráchoz készültem tetováltatni, de így adódott. Mikor megláttam, olyan érzésem volt mintha ismerném valahonnan pedig biztos, hogy nem. Nem beszélgettünk sokat, inkább a tetoválás előtt én beszéltem sokat, ő meg válaszolgatott, kicsit kedvtelenül. Aztán utána beszéltünk egy keveset. Mikor megláttam mit alkotott totál elborultam. Gyönyörű lett. :) Aztán ahogy hazaértem, egyszerűen nem tudtam kiverni a fejemből a srácot. Nem szoktam ilyen hebehurgya lenni, csodálkozom is, hogy mi van velem.

A párommal jól megvagyunk, most kicsit leeresztett a kapcsolatunk, de volt már ilyen és tudom, hogy kilábalunk belőle mert szeretjük egymást.

Szerintetek tényleg beleszerettem? Vagy most ez micsoda? 7 évvel idősebb nálam és úgy tudom nincs senkije.

Lehet, hogy csak azért van mert annyira tetszik amit csinált? Nem tudom mi van totál zakkant vagyok.

23 L


2013. aug. 6. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ez még nem szerelem, csak vonzódsz hozzá a külseje/foglalkozása miatt
2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 legly ***** válasza:

szerintem csak az van, hogy tetszik amit csinált, vagy esetleg szex hiányod van....


Üdv

Legly

2013. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha képes vagy felrugni egy 4 éves kapcsolatot egy 7 évvel idösebb pasiért akkor ásd el magad. ez csak fellángolás.
2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó! Senki nem beszélt itt felrúgásról. Azért tettem fel a kérdést, mert velem még nem volt ilyen, hogy a párom mellett bárki iránt is éreztem volna valamit. De hátha más volt már ilyen helyzetben és tud segíteni. Az érzéseim miatt pedig nem fogom elásni magam, ugyanis azokat nem én irányítom.
2013. aug. 6. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!