Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralás, kirándulás közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralás, kirándulás közben betegség?

Figyelt kérdés

2 hetet voltunk az USA-ban a barátnőmmel. Tesóméknál volt a bázis Californiában, onnan volt megtervezve, hogy hova megyünk. Los Angeles-San Francisco-Las Vegas-Los Angeles volt a terv, 5-5-2-1 éjszaka. 3. napra iszonyat beteg lettem. Magas láz, fejfájás, taknyom-nyálam folyott. A terv mindn napra az volt, hogy reggel 8-tól este 8-ig kalandozunk, nézelődünk. Pontosan fel volt írva melyik nap hova fogunk elmenni. 1-2. nap nagyon jó volt, minden úgy sikerült ahogy terveztük. Aztán amikor beteg lettem, akkor el se tudtunk sehova indulni. Reggel még egy kávéért elugrottunk, de én aludtam, feküdtem. A barátnőm nem mert kint vezetni, meg egyedül mászkálni, így ő is bent volt velem amíg a tesómék dolgoztak. Aztán a feleségével elment bevásárolni, plázába, hoztak gyógyszert, stb. Három nap telt így. Aztán jobban lettem, de hőemelkedéssel folytattuk a látnivalókat, de csak a napi program felére volt erőm. Sőt volt 1 nap amikor mondtam, hogy csak feküdjünk Malibun a parton, napozzunk, meg 2x elmentünk enni, aztán haza. San Franciscoba 3 éjszaka, 4 nap jutott így csak, a tervezett 5 éjszaka helyett. Illetve Las Vegasba el se tudtunk menni, nem mertem oda már belevágni, plusz idő se nagyon lett volna rá. Kimaradt a Grand Canyon, a Yellowstone Nemzeti Park, Vegas, Death Valley, Hoover Gát, az Alcatraz. Gyakorlatilag az időnk és a tervezett program felét buktuk el a betegségem miatt. Végül is 2 nap LA, 3 nap fekvés, 3 nap LA (itt is elég rosszul voltam még!), 4 nap SF, 2 nap LA lett a vége. A Vegast buktuk mindennel, illetve a San Francisco program egy részét. Szerintem így is sokat láttunk, de nagyon ijesztő volt kint betegnek lenni, bevallom azért féltem mi lesz. Jól éreztem magam, nem panaszkodtam, nem “férfinátháztam” (sose szoktam!) de ott volt ez a dolog sajnos. Életreszóló élmény volt így is.

Barátnőm már máshogy kezelte. Többször is kiborult, főleg a betegség első 3 napján hogy itt bent kell ülni, ezért jöttünk ide? Hisztizett, hogy haza akar jönni, ő egyedül nem fog ott mászkálni. Meg a vesszőparipája az volt, hogy a közösségi oldalakon nézi az influencereket és ilyet még nem látott hallott meg baráti körben sem, hogy valaki nyaralás alatt lett volna beteg. Pl xy influencer a világot átutazta, 20 országban volt, de soha nem nyomta az ágyat. Meg neki munkatársa is bejárta a világot, de ilyen nem volt vele. Hozzátartozik a sztorihoz, hogy 2 éve nyaralásunkkor meg 2 napos gyomorrontást kaptam valami kajától. Ő ilyenről se hallott. Azt mondja ilyenek csak velem történnek … Hazaérve mindenkinek csak panaszkodott, hogy miattam (!) semmi se jött össze ahogy akartuk és én jobban is vigyázhattam volna magamra. Nem tudom hogyan?


Mással történt már meg, hogy egy külföldi nyaralás, álomnyaralás, kirándulás alatt lett beteg? A párotok miként kezelte?


febr. 18. 10:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Máskor jobbat kamuzz. A Yellowstone nem is ezen a részen van.

Amúgy ez a betegség valami fétis nálad? A másik kamukérdésedben még Új-Zélandon laktál és a japán barátnőd volt beteg.

febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
A való életben meg egy büdös, koszos, sötét szobában gépezik egész nap az anyja lakásában.
febr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Fuhh, de élettelen lehet az életed, hogy ilyen részletességgel találsz ki történeteket. Szerintem ez rohadtul ijesztő és baromi pszichopata jellemre vall... Kérd pszichológus vagy pszichiáter segítségét!
febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Végigolvastam valami perverz kíváncsiságból, mert érdekelt a sztori vége. :D azt hittem lesz benne valami csavar vagy legalább egy értelmes dolgot ki tudsz hozni belőle, de sajna nem...
febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy ezek a térképen közel vannak, de valójában nem. 😂
febr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Egye fene, neked elárulom, hogy létezik ilyesmi. Most jobb? Várjuk a következő sztorit...
febr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Yellowstone repülővel lett volna, 1 nap … Mondjuk így hogy ott voltunk hülye ötlet volt amúgy is. Nem írtam ki semmilyen ilyen kérdést amivel itt vádoltok! Nincs és nem is volt japán barátnőm, a párom erdélyi magyar. Nem éltem külföldön.


LA-SF 16 óra volt autóval, megállókkal. Igen térképen közel van. Visszafelé nem az óceánparton jöttünk, ott 7 óra volt. Vegas valóban nem nagyon fért volna bele amúgy se időben. Ehhez inkább 1 hónap kellett volna.

febr. 18. 12:52
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon beteg hogy itt minden pszichopatának elhordják az embert. Mondjuk arra számítottam, hogy lehetetlen-hihetetlen az USA-ba kimenni, azt csak a milliárdosok tehetik meg szerintetek. Elárulom, így hogy szállásra nem költöttünk semmit és luxus vágyaink sincsenek, a repjegyen kívül nem volt olyan sokba.
febr. 18. 12:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Több kérdést biztos nem teszek ki.
febr. 18. 12:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Köszönjük az útileírást! Megnéztem, h jó topicot irtal e, de NEEEM ez nem utazós témakör, ez oda való. Aki nem akarja farasztani magat az egesszel, az olvassa el az utolsó két mondatot, abban van a "lényeg", az is elég vérszegényre sikerült.
febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!