Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi időt töltsek a párommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt töltsek a párommal?

Figyelt kérdés
Három éve vagyunk együtt és eddig mindig minden szabad időnket együtt töltöttük. Viszont ő idén kezdte az egyetemet én pedig elinditottam a vállalkozásom és így hétköznap úgymond csak aludni járunk haza. Hétvégente is nagyon sok munkám van de nem szeretném hogy ez a kapcsolatunk rovására menjen. Szerintetek ha a szombat esténket és a teljes vasárnapot csak egymásra szánjuk az elég egy kapcsolatnak? Ugyanis ha ezt megléptem akkor hétköznap tényleg este 8ig dolgoznom kell és csak enni és aludni járok majd haza. 19l 21f

2022. nov. 15. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Amennyit szeretnétek, ez ki fog alakulni, ha már lesz egy rutinotok, szerintem ennyi idő kevés lesz 2 fiatalnak, inkább nyugdíjas házaspároknak elég.
2022. nov. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen vállalkozást indítottal 21 évesen ?
2022. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Karosszérialakatos műhelyt nyitottam.
2022. nov. 16. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Wow jól hangzik :D de tényleg ennyire nincs időd emellett? Persze tudom, hogy egy vállalkozás elindítása rengeteg időt emészt fel, de ha már most nem bírod jól beosztani…
2022. nov. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi újság, kérdező?
2022. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyenlőre működő képes ebben a formátumban minden. Hétköznap ő is sokat tanul de este együtt vacsorázunk és megbeszéljük hogy mi hogy alakult aznap. Szombat ő most például elment a barátnőivel csajos napot tartani este pedig elmentünk egy moziba, vasárnap pedig általában amíg ő tanul egy kicsit addig megrendelek mindent amire a héten szükségem lesz és utána együtt csinálunk valamit.
2022. nov. 30. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!