Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Reménytelen helyzetben vagyok.

Figyelt kérdés
nagyon szeretem a fiút, jóba vagyunk, de van barátnője..még soha nem volt velem ilyen..és az egész egyre súlyosbodik..szenvedek..tudom, hogy szereti a barátnőjét, valamilyen szinten vonzódik hozzám, de barátként nem kezel többnek..már tanulni se tudok 1 hete, folyton csak Rá gondolok, tök passziv lettem mindenben..mit csináljak, hogy legalább a hétköznapjaimat ne keserítse meg ez az érzés??
2010. okt. 24. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj a barátaiddal bulizni vagy vmi ilyemi, ismerkedj pasikkal, az ilyenek elvonják majd a figyelmedet arról akit te szeretsz.
2010. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 X. Maté ***** válasza:
maszturbálj...
2010. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 manka14 válasza:
Ha még együtt van a barátnőjéjel akkor el kell felejtenned....
2010. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de osztálytárs és napi szinten dumálun..nem tudom elkerülni :(
2010. okt. 24. 19:52
 5/6 anonim ***** válasza:

szija.hátő nekem is ugyanez az életem én is szenvedek tiszta szerelemmel szeretek egy srácot már 7 hónapja amióta megismertem...ugyanabba a cípőbe járok mint te ... de megtaláltam ezt az idézetet és engem ez valamijen szinten megnyugtat..

Elengedni valakit nem azt jelenti, hogy megszűnik a fájdalmad. Amíg szereted, fájni is fog a hiánya. Ez nem baj. Attól még elengedheted. Sírva búcsúzunk egymástól, s ha igazi a szereteted, ez egy jó sírás. Elválasztva lenni bárkitől is, akit szeretünk: fáj. Ha már nem fáj: nem is szeretjük. ... Az elengedés nem azt jelenti, hogy az ember szíve kihűl. Nem azt jelenti, hogy elfelejtem örökre. Nem közönyt jelent. Az elengedés azt jelenti, hogy hagyom őt szabadon repülni, szállni, a maga útján - abban a biztos reményben, hogy visszatalál majd hozzám. De amíg nincs itt, mindig hiányzik. És fáj. ♥


és a legfőbb h nyugodj meg... nem kell az miatt feladnod mindent meghalnod és ijenek mert szerelémes vagy.. hisz ez a leggyönyőrűbb érzés ... toudommost jött a gondolodtaot de hisz szenvedsz akkor mi értelme ennek?.. hogy mi?.. ha tiszta szívvel szereted és ő is szeret valamijen szinten.. akkor egymásra fogtok találni .. csináltass frizut ápold magad smienklljj változatosan ha tükör elé állsz monddd magadnak belevaló sze*is csaj vagyok.. éld az életed... de ne úgy csinájj mint egy pláza p*csa mert akor inkább elmenekülni fog mint visszajönni....vagy odamenni hozád .. valami baja van beszélj vele erősísd meg bene h benned bízhat.. de ne tapadj rá túlságosan meert akokr porfára esel.. szal az a lényeg hogy remény, dögös csaj és hidd el te szerelmed is eljön.. cska idő kérdése..:)

remélem segíthettem:]

2010. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen köszönöm :)
2010. okt. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!