Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Reménytelen helyzetben vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen helyzetben vagyok. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
El vagyok jegyezve. Idáig boldog voltam. Biztos voltam abban hogy megtaláltam az igazit. Aztán megismerkedtunk egy sráccal aki a párom legjobb barátja lett. Nem tetszik, nem az esetem, idosebb is nálam pár évvel mégis beleszerettem. Fura vonzalmat éreztem iránta majd egye jobban belehabarodtam. Nem akartam, harcoltam az érzés ellen mégis visszatér mindig és nem tudok szabadulni. Betegesen rá gondolok egész nap, minden nap. A nagy gond az hogy a srác is hasonlot érezhet irántam. Egyedulállo, nincs barátnoje. Sose beszéltunk errol de felreérthetetlen modon tudtomra adta. Vorosodok ha rámnéz és meg se tudok szolalni mint egy kamasz. Ideges leszek a jelenlétében. Ráadásul mindenhová velunk akar jonni és hármasban programot csinálni. A tuzzel játszunk és nem mondhatom el senkinek mi a helyzet. Bizonytalanná vált az eskuvo is… így nem mehetek férjhez. Fogalmam nincs mi lesz ebbol de még ekkora hatással nem volt rám férfi soha. Meg fogok bolondulni és ez kezd kihatni a kapcsolatomra is. Azt el se tudom képzelni hogy kavarjak a párom barátjával, nem vinne rá a lelkiismeret. O viszont folyton velunk akar “logni” nekem meg fáj ez a helyzet, nem tudom meddig bírom
2010. dec. 14. 16:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"és nem mondhatom el senkinek mi a helyzet"


Férjhez ne menj, mert csak pénzt és időt pazaroltok nagymértékben + 2Mtonna idegeskedés

Azt hiszem ez a mondat engem meggyőzött mindenről veled kapcsolatban. pont

2010. dec. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos tényleg nem mondhatom el.Ha bárkinek elmondom a barátaim kozul vagy a családban az teljesen másképp fog visszajutni a párom fulébe...A páromnak meg hogy mondjam el hogy bocs de valoszínuleg akaratlanul belezúgtam a legjobb baratodba? Képes lenne elmenni és megverni pedig még semmi nem is tortént. Kikerulni nagyon nehéz mert kozos uzletbe kezdtek.Folyton egyutt lognak.Hogy indokoljam meg hogy miért kerulom ki a haverját?Már megprobáltam de úgy jott le mintha el akarnám tiltani a barátjátol
2010. dec. 14. 16:57
 3/11 anonim válasza:
Szerintem ez csak az esküvő előtti idegesség és aggodalom miatt van. Persze ijesztő dolog és teljesen természetes ha félsz. Szerintem azért érzed úgy hogy belehabarodtál mert félsz a házasságtól és ebben a srácban megvan minden amit amúgy "szingliként" megkaphatnál. Figyel rád veled akar lenni. De hidd el ha belekerülsz az esküvő előtti egy órába és az ujjadon van a gyűrű rájössz hogy jól választottál és az érzések is elmúlnak. Azt hiszem ezen minden ara átmegy egyszer. Szerintem koncentrálj a párodra és az esküvőre.
2010. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az eskuvo csak nyáron esedékes.Két éve el vagyunk jegyezve de ezzel az érzéssel már tobb mint fél éve kuzdok.Ugyhogy nem hinném hogy az idegesség meg az eskuvo miatt van.Egyetlen esélyem ha kerulom ahogy csak tudom
2010. dec. 14. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi extra nincs ebben. Hasonlít ez a kényszerbetegek gondolkodásához. Jött egy gondolat, hogy milyen lenne vele (ezzel semmi baj nincs, jönni fog még sok ilyen "akaratlan" gondolat), te valószínüleg megilyedhedtél vaaagy elgondolkodtál elöször és próbáltad elnyomni h ez hülyeség ami azt eredményezte, hogy egyre jobban erre kezdtél koncentrálni (mármint h ne jusson eszedbe).. csak te ezt vágyként fogalmaztad meg magadnak.


Elmondom mi fog történne ha feldobnád az eljegyzésed: a mostani barátod értelemszerüen elhagy.. valószínüleg úgy el kerül h soha többet nem beszéltek. A másik srác, akiért odavagy meg csak kb addig lesz jó ameddig meg nem kapod. Kielégülést fog okozni, hogy a tied majd egy iszonyatos erős depresszív állapotba zuhansz. Erre szokták azt mondani, hogy két szék közé esés. Téged pedig fel fog emészteni, hogy életed legbutább döntését hoztad meg.. Fájdalmas lecke lenne, tényleg akarnád?

2010. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem akarom felbontani az eljegyzést, nem akarom elveszíteni.Valahogy meg szeretnék szabadulni ettol az érzestol.Lehet hogy nem ártana egy pszichologus?
2010. dec. 14. 18:21
 7/11 anonim ***** válasza:

Segítek.


Te olyan ember vagy aki sokat aggodalmaskodik? Olyan aki nem bízik saját magában.. mármint abban amit tesz? Mondjuk eszedbe jut h kihuzhattam a vasalót? vagy lenyomhattam a lámpát ? vagy esetleg h bezártam e az autót? felhuzhattam e az ablakot?


Vannak ilyen gondolataid?

2010. dec. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Megelőzöm a válaszod: esetleg szétszórt vagy? Figyelmedet nehezen összpontosítod dolgokra? munka közben mondjuk nem tudsz folyamat koncentrálni? esetleg a suliban? Figyelmed folyamat csapong, ugrál mindenféle gondolat közötT?
2010. dec. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy túlzottan aggodnék. A munkámban mindig precíz és pontos voltam, vagyok. Nyugodt es megfontolt ember vagyok egyébként.Semmi más terén az életnek nincs hiba úgy érzem csak hirtelen jott ez a srác és szép lassan belezúgtam.Most nem tudom mit kezdjek ezzel.Félek hogy mondok vagy teszek valami olyat amibol a párom rájon(pl álmomban)és megvan a cirkusz..Az ember a testbeszédét, a reakcioit nem tudja leállítani.Van amit nem lehet soká titkolni
2010. dec. 14. 23:04
 10/11 anonim ***** válasza:
vannak olyan dolgok a fejünkben amiket nem irányíthatunk. Ez sokszor nem a valóságot mutatja.. Szerintem nem szól másról ez mint arról, hogy jött egy gondolat ami benned riadalomszerüséget váltott ki. (nem feltétlen ilyedtél meg..) Mivel azt gondoltad ez helytelen ezért egyre több erőt fordítottál arra, hogy ne foglalkozz vele ami egyenessen arányossan jelentette azt, hogy egyre többet foglalkozol vele. Csak mivel elnyomni nem tudod ezért vágyként maradt meg.. Legegyszerübb dolog az az, hogy rájössz, ez nem a valóság.. Ez csak az agyad hülye játéka.. Tedd fel magadnak a kérdést: Ez vágy benned, kívánod azt az embert vagy egy olyan gondolat amiről azt gondolod nem tudod irányítani?! Ha az első, az sem feltétlen valóság, kielégülésig tartó buta gondolat is lehet.. ha a második akkor pedig egyértelmű..
2010. dec. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!